Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportfogadás vélemények? VG Sport

Sportfogadás vélemények? VG Sport

Figyelt kérdés

Találtam egy sportfogadással foglalkozó oldalt , ahol havi 3500-as tagdíjért tippeket adnak . Elég sokan elégedettek vele , facebookon is sok követőjük van , korrektnek néznek ki . Telefonszám is megvan adva ,ahol lehet őket keresni.


Valaki esetleg tagja a VG Sport nevű csoportnak ?


Kinek mi a véleménye ?



2016. dec. 8. 21:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
próbaidőszakon vagyok de eddig meg vagyok velük vele elégedve tisztelettel r.lászló
2021. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
befizettem a foci eb csomagjukra, és nagyon jól teljesítettek, facebookon megosztották pár szelvényemet is!!
2021. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 nyekattila válasza:

Hát a havi díjuk az 9.500 ft/hó és messze nem 3.500 ft !!!

Szívesen beszélnék legalább 1 jelenleg is aktív előfizetőjükkel.

attila.kalman1.mail@gmail.com

2021. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Wubba Lubba Dub Dub válasza:
100%

Én egy akció keretében fizettem elő fél évre. Gondoltam kicsiben nem érdemes, úgy nem tudok konzekvenciákat leszűrni.


Minden tippjüket megjátszottam, és mindent úgy ahogy mondták.

Tulajdonképpen az elején volt egy pici felhúzó ág onnantól folyamatos minuszba tolták a bankot és abból próbáltak vissza kapaszkodni. Ha véletlen volt egy teli nap, vagy néhány jól teljesitő nap egymás után, akkor rögtön kiollózták az excelből és csinálták a FB hirdetést. Tudom mert úgy futottam ezekbe bele, hogy hónapok óta aktiv előfizető voltam és tapasztaltam a valódi "teljesitményt".


Aranyosnak aranyosak, ha külön beszélgetsz velük, de pl egy borsosabb havidijas szolgáltatástól olyat is elvárnék, hogy ne meccs után 3 perccel irja ki hogy "Hát nem tudom mi volt ezekkel, felénél ki is mentettem a pénzem, remélem mindenki más is". Meccs közben még meg is néztem az oldalukat, hogy irnak-e valamit, mert előtte ódákat zengtek arról, hogy most mekkora szuper tippel készültek.


Összeségében az eredmény fél évnyi havidij minusz, és több mint 30% az alaptőkéből is. Meg hát a bele fektetett idő.


Személy szerint én többet nem fizetek ilyen jellegű szolgáltatásért. Elöttük ingyenesen működő srácokat követtem, ott 1 hónap alatt meg triplázták a bankot... csak sajnos utána családi okok miatt befejezték a működést.

2022. dec. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van a 14. válaszolónak , egy nagy pénzlehúzó banda.
2022. dec. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!