Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valakinek ötlete, hogy...

Van valakinek ötlete, hogy lehetne megállapítani erről a csőről, hogy ferde-e? Kifejtem.

Figyelt kérdés
Szóval van egy airsoft pisztolyom, egy kjw 226-os. Nem tudom ki találkozott már ezzel a típussal, de a lényeg, hogy kicsit nehézkes kiszedni a belső csövet a külsőből, de kénytelen voltam párszor megtenni, karbantartás, illetve alkatrészcsere, kisebb módosítások elvégzése miatt. Attól félek, hogy esetleg elferdülhetett a sok ki-, berakástól, még ha ezt szabad szemmel nem is tudom megállapítani.A cső maga sárgarézből van, 9-10 cm hosszú, belső átmérője 6 mm (airsoftról lévén szó), külső átmérője olyan 8-9mm lehet. Van-e valakinek valamilyen ötlete, milyen házi módszerrel tudnám megállapítani, hogy akár egy kicsit is ferde?
2016. dec. 13. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

olyan rövid hogy szereléstől nem fog el görbülni.


Gyárilag lehet viszont lehet görbe.


A legtutibb az eszterga gép vagy egy hasonló házilag is készíthető [link] + egy mérőóra.


szemre is megállapítható persze nem olyan pontosan de ha belenézel enyhe fényforrás felé tartva (de nem pont a fényforrás központjába) köröket kell látnod benne ha a kötök egyik oldalán kisebb a távolság mint a másik akkor görbe -Behát így leírni de látni fogod. Ez a módszer pont elég egy airsoft csövének ellenőrzésére.

2016. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam a belenézést, nekem nem tűnt fel semmi rendellenesség, illetve próbáltam még, hogy sima, sík felületen gurítani, de olyankor se vettem észre, hogy "ugrálna" vagy ilyesmi. Illetve olyan 5-6 méterről egy 10 forintost el tudok vele találni (kb olyan 3-ból vagy 4-ből 2-szer), akkor nincs baja ugye?
2016. dec. 13. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!