Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, ha túlsúlyos...

Mit sportoljak, ha túlsúlyos vagyok?

Figyelt kérdés

Igazából már sporotltam 2 hónapig, boxoltam, de az edzőm elég hanyag volt, más tartotta az edzéseket, meg sem izzadtam.

úszni, aerozni,kosarazni nem nagyon szeretnék, a lényeg, hogy fogyjak. amúgy lány vagyok

és olyat, amit edzővel csinálok, mert magamtól nem tudom sajna, hajtani kell.



2016. dec. 13. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Foci? Igaz elég fárasztó, de élvezetes ;)
2016. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
futás, lpcsőzéz, egészséges étkezés, gimnasztika, kockulás hejett túrázás
2016. dec. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha magadtól nem vagy képes motiválni magad a testmozgásra, akkor le is mondhatsz a tartós fogyásról.
2016. dec. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Másik boxklub.

Hot iron, kettlebell (csoportos edzés).

És rendes kaja.

2016. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

koszonom az eddigi valaszokat.

az etkezessel nincs gond, csak most mar ujbol el kell kezdenem valamit sportolni.

van itthon szobabicikli, azon kiegesziteskent szoktam tekerni, voltam mar spinning oran is

nem hiszem, hogy le kellene mondanom a tartos fogyasrol amiatt, mert nehezen motivalom sajat magam, szerintem nem en vagyok az egyeduli, akinek kell egy kemeny edzo, aki hajtja.

az edzeseken altalaban nem tunyulok, nem is lenne ra lehetosegem, es ott fejlodik a kondim, mig ha elmennek magamtol setalni/futni, csigatempoban mennek, ahogy nekem jol esik, azzal nem megyek sokra.

csak nem szeretnek olyan sportot, mint pl a kezilabda,kosar, hogy nem passzol nekem senki, es meg sem izzadok, mert azzal nem erek sokat

2016. dec. 14. 13:25
 6/6 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok bár én egy olyan baráttal edzenék akiről bizton tudom nem ítél el és ha bénázok nem röhög hanem segít. Közben beszélgetnénk jól éreznénk magunk.

Hát ez egész életemben 2-3 alkalom volt.

Lehet ez iszonyat hülyeség de egy sorozatban láttam zumba azt hiszem az sem tűnik rossznak.

20f

2016. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!