Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne jól szekrényt...

Hogyan lehetne jól szekrényt ugrani?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom a technikáját és kérnék pár tanácsot , hogy hogyan tudnék jól szekrényt ugrani. bukfencező és átugrás technika kéne.

2016. dec. 15. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Bátran...


Tudom, hogy ez nem nagy segítség, de akkor is ez a legfontosabb. Ha ugyanis félszeg a roham, bizonytalan az elugrás, akkor nem lesz meg a lendület, amiből a bukfencben átfordulsz, illetve lendület nélkül hiába támasztasz le kézzel, nem tudsz átrepülni.


Igazság szerint kellő sebességgel ezek a gyakorlatok teljesen veszélytelenek - a baj akkor kezdődik, ha az ember nem fordul át a fején, ott marad fél kézállásban, visszahullik, aztán vagy a dobbantó van útban, vagy oldalra dől, mint a zsák... Ugyanez az érintéses átugrásnál, vagy viszed a svédszekrényt, vagy visszaesel a dobbantóra. Egyik sem jó.


Tehát csak bátran, olyan ez, mint a bicajozás. Az is sokkal nehezebb lassan.

2016. dec. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizony, irtó fontos a lendület, en folyton lebontottam a szekrényt anno, mert beakadt a cipom orra. :D
2016. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazából egy picit félek és hát meg szoktam sajnos előtte állni vagy lassan futok neki :/
2016. dec. 16. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!