Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok ráülni a...

Miért nem tudok ráülni a sarkamra? :D

Figyelt kérdés
Lehet csak én vagyok vele így, meg lehet, hogy hülye kérdés, de miért nem tudok ráülni a sarkamra? :D

2016. dec. 22. 10:23
 1/9 anonim válasza:
Gondolom azért,amiért a könyöködet se tudod megnyalni..
2016. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha térdre erezkedsz menni fog, de ha befelé fordítod a lábfejeidet, hogy a nagylábujjak összeérjenek, és nem a sarkadra hanem a lábfejek belső oldalára ülsz egyenes háttal, közben pedig a kezeidet a térdeiden pihenteted, az a vadzsrászana nevű jóga póz. Ezzel megelőzhető a sérv, jót tesz az emésztésnek és erősíti a medence izmait... :)
2016. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Igazából mikor térdre ereszkedek, és ráviszem a testsúlyt a sarkamra, akkor nem hajlik addig vissza a térdem, hogy ráüljek :D Nem tudom miért van
2016. dec. 22. 11:50
 4/9 anonim válasza:
Értem. Akkor szerintem bajt nem csinálhatsz azzal ha próbálkozol vele minden nap, csak annyira amennyire megy. És elkezdesz érzéssel rugózni, de nagyon érzéssel nehogy megrottyanjon. Illetve vannak más gyakorlatok is amik segíthetnek... Ha érdekel megosztok egyet-kettőt. De ha téged nem zavar különösebben, együtt lehet élni ezzel.
2016. dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert régóta nem csináltad vagy lehet, hogy soha... bár kizárt, hogy gyerekként ne játszottál volna így a földön...

És nemes egyszerűséggel nem vagy rugalmas... ugyan azért amiért feltételezem spárgázni sem tudsz... nyújtani kéne... próbálkozz minden nap, rugózz, és néhány hét alatt meglátod, egyre lejjebb fog menni... én 27 évesen kezdtem jógázni akkor én se tudtam ráülni sem.. most memhogy rá tudok ülni, de még hanyatt is tudok feküdni közben...

35/f

2016. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl feleségem kedvéért budhista esküvőnk volt, ott 3 órán átt kell így ülni, szóval muszáj volt nyújtanom rá :)
2016. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megfogadom a tanácsaitokat! :)
2016. dec. 22. 12:27
 8/9 anonim válasza:
Ja, és még valami! Állj végre a sarkadra és ülj a sarkadra! :)
2016. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, a fiúk nem szoktak ráülni semire :'DD
2016. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!