Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgásformával lehet...

Milyen mozgásformával lehet hatékonyan fogyni?

Figyelt kérdés

Hasamon van egy kis folosleg, nagyon zavar, belerondit az egyebkent nem rossz alakomba. Kockaim is latszanak egy picit, szeretnem eltuntetni felole a zsirt. Tudom, ez nem csak ilyen eltuntetem dolog, hanem kemeny munka, de megvan az akarat, a tobbi mar csak jon magatol. Gondolok esetleg valamilyen edzéstervre, vagy tippekre. Valamilyen fogyokura, amivel rasegithetnek erre? Legyszi, valaki segitene? Normalis valaszokat kerek. :)


16L



2016. dec. 26. 17:15
 1/5 anonim válasza:
Minden mozgással de ha gyorsan szeretnél akkor napi 60 perc kerékpározás(30 km/óra). De ha ugye nincsen kerékpár akkor van más mód is futás(15km/óra.
2016. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Telen bicikli? Ohmm.. hat nem hiszem hogy az jo otlet. A futassal egybeveve. :(

Edzesekre gondoltam. Ilyen felules stb. Ilyeneket szoktam csinalni minden nap hasizomra, hatizomra, karra is egy, keveset. Nem tudom hogy ezzel maximum egy honap alatt lemegy-e az a folosleg a hasamrol. Szerintetek???

2016. dec. 26. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha Budapesti vagy, a "SittesTréning"-et nagyon ajánlom. Saját testsúlyos (kör)edzés, hamar jó formába lehet tőle kerülni és a társaság is remek. Ezen a néven tudod keresni weben vagy a Facebook-on.
2016. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi, de sajnos nem Pesti vagyok:(
2016. dec. 26. 19:35
 5/5 anonim válasza:
Felülésekkel és hasi gyakorlatokkal nem tudod eltüntetni a zsírt a hasadrol
2017. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!