Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A szobabiciklizéssel lehet...

A szobabiciklizéssel lehet fogyni a hasról, és kb. napi hány km-t kell tekerni ahoz hogy látszódjon az eredmény?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet fogyni. De célzottan hasról nem lehet, hanem a testedről fogysz. Hogy a hasadról mikor tűnik el a zsír, az alkat kérdése.

A km szám sem kielégítő, mert bizonyos pulzusszámot el kell érni ahhoz (így fejből nem tudom pontosan, hogy az anaerob mozgás mettől van), hogy a tested a zsírokat égesse. Ha ez a mozgás megvan, akkor már az idő a kérdéses.

Én naponta fél órát szoktam bicajozni, van, amikor többet is, ez km-ben egyre többet jelent... :)

2010. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ANAEROB mozgás az a súlyzós edzés, az AEROB mozgás a futás, bringa és séta kb. 120-140-es pulzustartomány között, és a KARDIÓ van 140 felett....

Kérdezőnek meg annyit, hogy a kajáláson múlik szinte minden. A szobabringán égetsz óránként mondjuk 300 kcal-t ami megfelel egy szelet csokinak... Kell egy jól kitalált testre szabott diéta, az az alapja mindennek.

2010. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak: én vékony vagyok, csak a kondim javítása érdekében tekerek, és mégis 25-30 perc alatt tekerek 300 kalóriát le, a kérdező meg valószínűleg túlsúlyos, így ő még többet fog elégetni ez idő alatt. persze az intenzitás és a nehézségi fok is befolyásoló tényező lehet.
2010. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17.06 egy vékony alkatú ember 300 kcal-t bringán akkor teker le 25 perc alatt, ha versenybringás és 60-nal teker. Nem tudom milyen géped van ami ezt írja, de tuti butaság. Eleve abban amit gépek mutatnak nem kell hinni. Ha mondjuk a korodat, nemedet, súlyodat be kell írni akkor már viszonylag közeli értéket is tudnak mutatni, de anélkül tényleg semmit nem ér. Én 90kg vagyok, és egy óra gyors séta emelkedőn, ami a bringázásnál jóval megterhelőbb nálam úgy 5-600 kcal-t éget. Ez a reális.
2010. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok vékony,sőt még sovány is csak a hasam kicsit nagy, de azért köszi a válaszokat majd nem eszek annyi édességet és többet edzek
2010. máj. 3. 19:00
 6/7 A kérdező kommentje:
elírtam bocsi azt akartam írni hogy nem vagyok túlsúlyos =)
2010. máj. 3. 19:00
 7/7 anonim válasza:

Szia !

hozott vlmi eredményt a biciklizés?

2012. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!