Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már két hónapja hogy minden...

Már két hónapja hogy minden nap szobabiciklizek ( 30perc este). Semmi eredmény-a lábaimról szeretnék fogyni. Pedig az étkezésre nagyon odafigyelek (nah jó a csokinak nem birok ellenállni). Mit ajánltok hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a sport önmagában nem segít. el kéne hagynod a lisztes-cukros élelmiszereket. esetleg a 30perc helyett csinálhatnál 40-60 percet,mivel elvileg a zsírégetés 40 perc után indul be.
2011. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
kérdd ki szakértő véleményét, mert így nem mész semmire. teljesen rossz úton indultál el.
2011. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Próbálj meg naponta 60 percet, s ne egyél egyáltalán édességeket s hidd el hogy egy hónap után látszani fog:

írhatsz személyesen is nekem e-mailt fogyással kapcsolatban nagyon szívesen segítek:

wittmannbarbara@gmail.com

2011. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krisz85 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ha írsz privit, akkor segítek, akár együtt is működhetünk hosszú távon, rólam majd később, legyen annyi elég, 96 kg voltam most 68 kg vagyok és versenyzem, bringán.


Üdvözlettel,

2011. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon de nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Most azt se tudom mivel kezdjem...leírnátok a legfontosabb szabályt ilyen esetben???Előre is köszönöm!
2011. márc. 1. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!