Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ember ha sokat eszik a...

Az ember ha sokat eszik a belei nyúlnak meg vagy zsír rakodik le?

Figyelt kérdés
És ha igen ak hogyan lehet megszabadulni tőle? Hogy utána el lehes kezdeni az rendszeresedzést?
2017. jan. 3. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit értesz az alatt, hogy sokat eszik.

Kalóriatöbbletben rakódik le zsír.

A belek nem hinném, hogy különösebben változnának, ha nem fér az emberbe, kijön a másik oldalon, voila. Erőltetett menetben bizonyára rosszabbul hasznosul az étel.

De az étel kalóriatartalma és térfogata nem feltétlenül korrelál valami jól. Én hol 30, hol 300 dekát eszem ugyanolyan kalóriabevitel mellett. Mondjuk ez még nem sok étel, de ha az első eset töménységével enném a második mennyiségét, akkor híznék.


Mitől hogyan lehet megszabadulni? De nem kell utána elkezdeni edzeni, kezdd el azonnal. Fene se érti, miért akarnak az embwerek előbb lefogyni, néha előbb meghízni, s utána edzeni. Sokkal jobb, ha azonnal edzeni kezd az ember.

2017. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. És az edzéshez van valami étrend tanács??
2017. jan. 3. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!