Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miami felnőtt balettiskola...

Érsek Ákos kérdése:

Miami felnőtt balettiskola vélemény? Társaság?

Figyelt kérdés
Pont megfelelő lenne. Kérhetnék róluk véleményt? Illetve milyen a társaság? Gyakorlatilag szoktak előadáson táncolni? Nagyon szépen köszönöm! :)

2017. jan. 4. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ott táncolok, és nagyon szeretem.


Ha kezdő vagy, akkor először persze nem kerülsz előadásra. Meg kell tanulni az alapokat és erőnlétet szerezni, ez egy elég speciális mozgásforma.


De ha szorgosan jársz órára, gyorsan fejlődni fogsz, és idővel jelentkezhetsz valamelyik csoportba, amelyikkel már fellépésre is készülhetsz.


Most szombaton lesz a félévzáró gálánk.

2017. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon szépen köszönöm az információt! :)


Gyakorlatilag nem vagyok kezdős szinten, tanultam természetesen balettozni. Másfél éve Sárközy Gyula balettművésznél kezdtem. Aztán a szeptemberi hónaptól elkezdve december elejéig az Ékszer Balettiskolába folytattam tánctudásomat. Ott nem igazán szerettem lenni, nem találtam a közös hangot a tánccsoporttal. Az alapokat ismerem illetve van egy közép gyakorlat koreográfiám is, csak nem nagyon szeretném elfelejteni a tudásomat. Fellépésekre, előadásokra, balett táborba természetesen nyitott lennék. :) Mellette 11 éve versenytáncra járok. :)


Még egyszer nagyon szépen köszönöm az információt, biztos megfogom kedvelni! :)

2017. jan. 19. 10:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont érdemes megkeresni az iskolát személyesen és megbeszélni, melyik csoportba tudsz becsatlakozni. Vannak amúgy kis számban férfiak is itt, senki nem néz rájuk furán, és jóban vagyunk velük. :)
2017. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

NAGYON NEM AJÁNLOM! Képzetlen tanárok tanítanak, akik technikai tudásávál kemény problémák vannak, pedig egy kezdő táncosnak is szüksége van a helyes formák elsajátítására. A hibákat nem javítják, vagy ha javítják, akkor nem jól és még a "tanárok" bemutatása alapján is csak a rossz tartást, helytelen térdtartást és még sorolhatnám miket látsz.

2-3 havonta árat emelnek, amit nagyon tissztességtelennek tartok!

A teremben egyszerre rengeteg embert engednek be, ami nem csak megnehezíti azt, hogy rendesen táncolni tudj, de megkérdőjelezem azt is, hogy így rendesen figyel ennyi emberre a tanár. Ráadásul balesetveszélyes is, mivel amatőr, az utcáról beesett tanulók nem tudnak egymásra odafigyelni!

2017. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a véleményt! Nem igazán tudtam róluk, hogy rossz ott a helyzet. Szeretnék segítséget kérni! Van lehetőség felnőttek részére klasszikus balett illetve jazz balettre járni az Oktogon tánciskola Forgách utcai helyszínén? Nekem közel lenne. Még egyszer nagyon szépen köszönöm!
2017. márc. 9. 18:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne itt kérdezgess,hanem hívd fel őket és őket kérdezd.Nyilván pontosabb választ adnak,mint itt:)
2017. márc. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a 4-es válaszoló mikor járt itt. Van egy netes előjelentkezési rendszer órára, a terem befogadóképességének megfelelően beállítva a létszámokat.

Tény, hogy nem személyi edzés zajlik, de csak jelzem, egy átlag step-aerobik vagy egyéb fittness órán ugyanolyan balesetveszély van ugyanennyi emberrel, felnőtt embereknek saját dolguk tudni, mik a határaik, ha rosszul csinálnak valamit, akkor zumbán, step-aerobicon vagy kettlebell-en is pont úgy fennáll a sérülésveszély, mint baletten.


Több éve járok ide, heti elég sok órában, és még egy órán se öltük meg egymást egy utcáról beesett emberrel sem... :D

2017. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!