Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lovagláshoz télen mit vegyek...

Lovagláshoz télen mit vegyek fel? Létszíves mindent pontosan írjatok le hogy miből mlyen vastagot. Stb.

Figyelt kérdés

2017. jan. 9. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs neked anyukád?...
2017. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. Válaszoló: És ha nem lovas? És nem tudja mi kell?


Kérdező: én álltalában egy vastag harisnyát szoktam felvenni és rá egy keepwarm lovasnadrágot. Esetleg ha nagyon hideg van felveszek egy cicanadrágot. Zokninak én ilyenkor nem lovaszoknit hanem egy angora zokmit szoktam. Felülre aláöltözőt egy pólót és 1-2 pulcsit. Rá egy kabátot. Én most a kilimanjaro bélelt szélfogó kabátját veszem.

Nekem ez pont elég szokott lenni. Edzés alatt pont melegít eléggé, nem túl vastag. Viszont én edzés után/előtt (ha min. 30 percel előbb kimész/tovább maradsz) akkor és a lovasnadrágot sí nadrágra szoktam kicserélni a kabátot pedig sí kabátra.


15L

2017. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!