Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthonra milyen zsírégető...

Otthonra milyen zsírégető edzéseket tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Ha tudtok valami linket az is jó, mindent szívesen veszek. Futni sajnos ebben az időben nem tudtam elmenni még idén de ha jobb lesz az idő, megyek. Addig is itthon szeretnék valamit csinálni, nem szeretnék kondi terembe menni. Természetesen zsírégetés a cél. (10 kg mínusz pontosabban.)Köszi minden választ!
2017. jan. 13. 18:03
 1/3 anonim válasza:

Varázslattal akarod megvalósítani ?

Mi'ért ez a kategória ?

Namindegy . Javaslom a' helyben futást és a' súlzózás ,esetleg agass valamit a' lábadra és fuss helyben .

2017. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaaaajj rossz témakörbe írtam, bocsánat
2017. jan. 13. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasprés,làbemelés,meg parfisnyéllel ülj le a földre(àllóhelyzetben is jó)tedd a fejed mögé úgy,hogy fogod a két végét,és forogj csìpőből jobbra balra.Úszógumira drasztikus.Növelheted a hatàsfokàt,ha frissen tartó fóliàval körbetekered a hasad,derekad.De ezt a módszert majd kerékpározàsnàl is kamatoztathatod.Amikor az edzés végén levàgod magadról a fóliát,ömleni fog ki a "víz".Sőt azt is hallottam,hogy almaecettel és algàs testàpolóval is bekenik alatta,bár ezt nem próbáltam,és azt inkàbb éjszakai alvàsnàl csináljàk szerintem.

Fekvőtàmasz is javasolt.Amennyi kényelmesen megy,és kétnaponta csinálj,ne naponta.Ha tizek mennek,tizeket...majd megy több.

A kenyér fogyasztàst minimàlisra,de legjobb lenne teljesen elhagyni.1-2 kis barna magvas zsemle belefér.

Kurkumát igyàl naponta.Gàtolja a zsírok kialakulàsát,és daganat megelőző is egyben.Meg a véredet rendbe rakja.Egy 2-3dl vízzel egy kiskanàl elég,de borsozd meg.Növeli a felszívódását.Ki is pucol.Én gyömbért és szódabikarbónát is szoktam inni.

Chia magot javaslom még.Kb 400ft-gyógyszertárakban,élelmiszer boltban kb 500-600ft.Tele van omega3-6 al,és teltségérzetet is okoz.Könnyebben kibírod a 4óra hosszàt ami alatt nem szabad enni.Tévhit hogy sokszor kell keveset enni.Amint lenyelsz egy kis adag ételt,azonnal beindul az inzulin termelés,ami gátolja a zsírégetést.

Kis citromos víz is segíthet.Szintén tévhit hogy savat okoz.Ellenkezőleg.Lúgosít.

Igyàl rengeteg folyadékot.Próbálj meg mindennap levest is enni.Csirke,hal,rizs,salàtàk,yoghurtok jöhetnek.Vannak ezek a rostokat tartalmazó kekszek,azok is...zöldségek,gyümölcsök.Alma pl szintén nagyon jó,csökkenti az éhségérzetet.Vagy pl a banàn,energia bomba.Turmixok...almàt banànt összeturmixolsz tejben,kis citromlével...isteni,és egészséges.Napi kàlcium bevitel iszonyú fontos.Az is segít a fogyàsban.De minden vitaminszükséglet pótolva legyen.Az étkezésről most többet írtam,szerintem ez többet nyom a latba,de privàtban még segíthetek.Én ezekkel a dolgokkal 25kg-ot adtam le.Nekem a kerékpàr volt a fő mozgàsom,de most tényleg hideg van.

2017. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!