Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nincs tisztelet a...

Miért nincs tisztelet a testépítők és a küzdősportotosok iránt?

Figyelt kérdés
Sokszor találkoztam olyan megjegyzéssel egy testépítővel szembe hogy: Jajj ez csak fel van fújva,de nem olyan erős ám. Közbe az a testépítő akire ilyen megjegyzést tett kb olyan kettőszáz kilókkal szèriázik. A másik amikor egy küzdősportost szólnak le,aki amúgy kb bárkit összepakolna civilbe is,pl: "Nem rossz az a xy bokszoló,de azèrt èn le tudnám győzni." Ès ezt olyan ember mondja akinek semmiféle jártassága sincs a küzdősportokban...
2017. jan. 14. 06:16
 1/10 anonim válasza:
71%
Az egy dolog hogy 200 kilókkal szériázik. De megnézném bármelyik puffasztott gyereket mondjuk egy építőipari cégnél... Nem sokáig húznák, pedig elviekben meg se kottyanna ha mondjuk négyesével hordaná a gipszeszsákokat az emeletre ;-)
2017. jan. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

Jól van első, látom értesz a témához.

Egyrészt a testépítő nem arra készül, hogy cementeszsákokat cipeljen.

Másrészt nyugodtan ki lehet próbálni, amiről beszélsz az egy "hoax".



A kérdésre válaszolva pedig azért, mert sok hülye van mind a két oldalon.

2017. jan. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Csak egy nagyon buta réteg nézi le őket. Aki alapszinten ért a sporthoz, az nem néz le semmilyen sportolót (mondjuk a zsíros, cigánykoxos-danabolos-syntholos faszokat én is lenézem). De pl. amit egy Schwarzenegger, Colemam, vagy Angelov elér az hatalmas munkának az eredménye. Első: szerintem egy testépítő nem szeretne csicska építőmunkás lenni, de nem azért, mert nem tudná elvégezni a munkát. :)
2017. jan. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
A küzdősportnak van értelme, de a testépítésnek semmi, csak menőzni akar vele az illető.
2017. jan. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
35%

Nekem az a személyes véleményem (bar annyira nem vagyok ebben jártas),hogy .. Sógorom is "edz" És teljesen oda meg vissza van. Egy beképzelt majom a semmire. Felvág hogy x kgból lenyom 4 szériát. Én mivel fogyni es erősödni akarok,meg mellete 2 órát kardiozom. Jött a helyzet,hogy megkértem h hasogasson fát."jajj ez nehéz". Es ott hagyta. Vagy h segítsen nekem betenni az ágyat,mert hat o eros x kg-t kinyom. Neki ez nem megy es ott hagyott.

Szóval az a baj,hogy akik tényleg tudnak es jarna nékik a tisztelet csenben vannak és csak teszik a dolgukat. Manapság sokat fordult a világ. Mas a prioritás. Ja es a legjobb h a sógorom által meg le is vagyok nézve mert én csak kardiozgatom.\balasetem előtt kung fu-ztam. Szoval nekem nem kell tiszteletet tanítani \

L

2017. jan. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A testépítésnek pont ugyanannyi értelme van mint a küzdősportnak: szeretnél egy bizonyos dologban egyre jobb lenni, mindig többet szeretnél elérni. Aki szerint a testépítésnek nincs értelme, annak az embernek semmi köze a sportoláshoz, menjen más kategóriába.
2017. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jár annak a tisztelet aki csinál valamit!

De egy testépítő nem nagyon terheli magát, nincs mentális megterhelése. Ha elfárad, abba hagyhatja bármikor. Meg az kinézetre megy inkább, mert az erejét a termen kívül nem igazán tudja máshol használni!

Nem bírná a kőműves munkát, főleg ne az ilyen fotelharcosok beszéljenek az építészeti munkákról! Ha már 35-40 fok van mész be, meg sejpítezel a légkondis házba, a kőműves ismerőseim meg olyankor is keményen nyomják!

A küzdősportolóknak hatalmas tisztelet jár!

Nagy terhelést kapnak testileg, ami meg még rosszabb, mentálisan is!

Ezt nem tudhatja aki nem próbálta! Ott nincs hogy na most elég volt mert nem bírom, az ellenfél jön, ráadásul akkor a legkeményebben!

Az ilyen lúzerek akik tunyulnak de azért elvernék bármelyik küzdősportolót két féle kép járnak! :


1. Értelmes a küzdősportoló, nevet egyet, és eddz! Aztán még jobban maga mögött hagyja az ilyen lúzereket!


2. Ideges lesz, mert primitív! Elveri a csókát, és ő szívja majd meg! Ismerek ilyet. Úgy pofán verte a csókát hogy az álkapcsa ripityára tört, lett is bünti!

2017. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 15. 08:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Boxoltam régen. Abszolút semmi értelme nem volt. Csak szétverték az arcom, meg nagyon dadogtam miatta. Azóta kondizok, és sokkal, jobban tetszik. Senkit, nem nézek le, senkinek se szólok be. Ha, most kezdeném, inkább focira mennék box helyett. Nagyon primitív, ész nélküli sport.
2019. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mert a sok küzdősporttól traumatikus enkefalopátiájuk lessz és onnan átmennek teljesen agyhalott degenerált bugyuta analfabéta agresszív vadállattá.
2020. máj. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!