Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes megpróbálnom a kötélug...

Érdemes megpróbálnom a kötélugrást egyesületben?

Figyelt kérdés
Igazából most 9-es vagyok, és még alsóban 2 évig köteleztem, nagyon szerettem, de sosem voltam kiemelkedő. A suliban volt egy ilyen ugrókötél klub/szakkör és oda jártam. Aztán miután megszűnt abbahagytam. És most egyik tesin ugróköteleztünk és nagyon élveztem, ez eddig az egyetlen dolog tesin ami nekem ment legjobban. Viszont a térdeim nem túl jók, és nem vagyok hajlékony, a talajtorna elemek sem mennek, még a könnyebbek sem, nemhogy pl a szaltó vagy a spárga... Ez az egyetlen sport ami valaha is érdekelt, viszont ehhez sincsenek igazán jó képességeim. Szerintetek érdemes belekezdenem, vagy maradjak az itthon ugrálgatásnál?

2017. jan. 14. 12:38
 1/3 Fufifanni válasza:

Szia! Bocsi lehet, hogy későn van, de igazából te érzed. Őszintén én 1. osztályos korom óta ugró köteles vagyok és nem tudnám elképzelni nélküle az életem, de bevallom az ízületeim megérzik. Ha annyira nem vészes a térded megpróbálhatod, de ha úgy érzed nem megy ne erőltesd ugyanis nálunk gyakori a műtét és gondolom ezt nem szeretnéd. Megértem, hogy ilyenkor az embernek pozitív élménye van tesi órán de valljuk be nem túl nagy ott a követelmény, egy rendes edzésen azért megterhelnek és ha nagyon komolyan veszi az edző meg futni is elkell járnod. Én most itt felsoroltam pár előnyt és hátrányt innentől neked kell eldönteni, hogy megéri-e. Ha igen akkor hajrá és legyél nagyon sikeres! A spárga is lefog menni nyugi nekem 1 hónap nyújtással megvolt! :) Ha pedig úgy döntesz, hogy nem akkor se búsulj én is tapasztalom, hogy nagyon korán tönkre fog menni mindenem de az élményért megéri! 😊

Remélem valamennyit azért segítettem és ha van kérdésed nyugodtan írj elég "tapasztalt" vagyok ezen a téren 😂

2017. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Úgy döntöttem végül, hogy nem próbálom meg. Nem menne profi szinten, ismerem magam annyira. Szeretek ugrálni, de azt hiszem előbb kellett volna ezen elgondolkoznom, most már nem tudnám behozni a lemaradást és túl nagy lenne rajtam a nyomás. De tényleg köszönöm, hogy leírtad a véleményed :)
2017. márc. 12. 11:42
 3/3 anonim válasza:
LÉGYSZI SEGíTSETEK! Ha bármelyikőtök budapesti vagy érdi, írnátok kötélugrással kapcsolatos lehetőségeket? A neten alig van erről info. Félreértés ne essék, én is találtam, de ahova a lányom jár (egy klubba, 8. ker), ott heti 2 edzés van, viszont mivel az egyik délelőtt és nem abba a suliba jár, így nagyon kevesli a heti 1 alkalmat. Van egy Kispesten is, de ott meg az egyik edzésnek 18:30-kor van vége és mivel Érden lakik és még csak ötödikes, rohadt későn érne haza és félteném is. Ezen kívül sehol nem látok, hiába keresek! Pedig annyira jó sport és ügyes is a lányom.
2019. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!