Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami jó és látványos edzés...

Szeni794 kérdése:

Valami jó és látványos edzés fenékre? (fontos)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Alapvetően baromi vékony vagyok, ehetek akármennyit (meg is teszem, egy felnőtt férfit lealázó adagot szoktam enni álatalában... :D), nem hízok. Amivel alapvetően nem is lenne problémám, ha nem lenne iszonyatosan lapos fenekem.

Elkezdtem Rubint Rékázni augusztusban, a napi 20 perc önmagadért popsi részét csináltam (3 hét után már lábsúllyal - először fél, majd egy kilóval), de 4 hónap után sem volt nagyjából semmi látványosság.

Nem (!) Rékának az edzéseit szidom, alapvetően szeretem, de úgy tűnik, jobban beválna, ha nem izomépítésről, hanem fogyásról lenne szó...

Edzeni sajnos semmi időm nincsen elmenni, úgyhogy mindenképpen az otthoni edzés marad, videókkal, ha lehetséges, az sokat segít, és abban előbb hiszek, mintsem, hogy kútfőből csináljam esetlegesen hibásan...

Szóval ha van valakinek bármi ötlete CSAK popsira, megköszönném, ill. valami étrendkiegészítő, vagy edzés utáni kaja tipp?

Köszi előre is! :)

(17/L)



2017. jan. 18. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Guggolás, egylábas guggolás


Videó: https://www.youtube.com/watch?v=1-Yuq9pD7JY&t=26s

2017. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
youtube-ra beírod:kitörés,guggolás súllyal.1-2 súlyzót azért be kellene szerezned otthonra.Fehérjedús étrend az ajánlatos.
2017. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

rr teremben guggol.

ha jól emlékszem 80 kilóval szériázik.

ha pedig kalóriára leszámolnád a napi kajádat akkor kiderülne,hogy nem éppen egy felnőtt adag.

szóval sok titok nincs.

a videókra edzésben meg az a hiba,hogy nincsen progresszió,ezért 2-3 hét alatt megszokod a terhelést és nincs fejlődés.

ahogy kalória mínuszban sincs fejlődés.

tehát kalória plusz és progresszió kell ha jó se-gget akarsz.

2017. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Guggolás, kitörés, merev lábas felhúzás súllyal. Ha nincs otthon súlyzód, akkor guggolásnál egy hátizsákba tegyél bele pár teli ásványvizes üveget, kezdésnek jó lesz. De később kelleni fog a normális terhelés!
2017. jan. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!