Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most vagyok első éves a...

Most vagyok első éves a gimiben. Félek a tesitől, tudnátok tippeket mondani, segíteni?

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok és a sport az életem ezért nyilvánvalóan tesi szakra mentem. Viszont most talaj tornázunk és nagyon rettegek tőle. Próbálkozom néha még itthon is de ott órán mindig nagyon félek..

2017. jan. 18. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De mitől rettegsz? Az egész talajtornától? Vagy csak kézenállás vagy ilyenek?
2017. jan. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lényegében bukfencezni tudok. A többit vagy sosem csináltam még vagy mindig baj lett belőle.. :/
2017. jan. 19. 14:41
 3/7 anonim válasza:
100%
Azért jársz órára hogy megtanítsák. Előbb vagy utóbb menni fog az is, csak ne félj próbálkozni.
2017. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) igyekezni fogok!
2017. jan. 23. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Emellett még erősítheted is magad kicsit , felüléssel, mélyháttal, fekvővel és akkor mondjuk könnyebb is lesz magad megtartani bizonyos gyakorlatoknál ami pedig ---> önbizalmat is ad :D
2017. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mostanában csinálom!:)

erősítő ötleteket szívesen fogadok ^.^

2017. jan. 26. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:

TRX-es erősítő edzés hasznos lenne nagyon neked. Idézek egy gondolatot, de be is linkelem neked. : " nem az izomépítés a lényeg, hanem a kiegyensúlyozott, stabil és terhelhető teljes izomzat. A módszer a test természetes képességeit erősíti és emeli ki, ellentétben pl. az edzőtermi gépekkel való edzés, ahol természetellenes mozgásokat hajtunk végre. "

[link]

Ha sport az életed akkor egy ilyen TRX szettet pl home kit-et nem lenne rossz ötlet beszerezned. Bár elég drága, viszont olcsóbban is be lehet szerezni az interneten. Nekünk az iskolánk vett jópár ilyet és ha tesin használjuk akkor másnapra nagyonis érezhető a hatása. :D

2017. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!