Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok tippeket adni Tippmix...

Tudnátok tippeket adni Tippmixhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék elkezdeni mixelni, de előtte szeretnék megismerkedni a sportágakkal, csapatokkal, hogy mire éri meg tenni, milyen stratégiák vannak stb..

Nekem jelenleg a jéghoki adja a legjobban. Úgy kezdtem bele az egészbe két napja, hogy meghatároztam egy elméleti összeget, 1000 forintot, majd megraktam kalkulátor segítségével napi két szelvényt, általában 4 meccsel mindet. Ezekből a jéghokival nyertem 3 szelvényből kettőt, amiből kb 2300 forint hasznom van. Raktam már 3 fociszelvényt is, de ezeket vesztettem, ezért annyira nem is tervezek így ismeretlenbe erre rakni.

Érdekelne azonban hogy mire érdemes rakni, mire érdemes odafigyelni, és esetleg ha tudnátok olyan oldalakat ahol profibb tippeket adnak, azt is megköszönném! Minden tanácsot elfogadnék.



2017. jan. 25. 16:49
 1/1 anonim válasza:
a bethunter jó tippeket szokott adni ajánlom figyelmedbe
2017. okt. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!