Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten kezdő thai box,...

Budapesten kezdő thai box, MMA, Kick-box edzés 17.30 max.18 órai kezdséi idővel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

25 éves leszek idén. 2 hónapig jártam MMA edzésre. Az a csoport haladó csoport volt. Ellenben nagyon olcsó volt, viszont ott vegyesen nyomtuk az edzéseket. Kezdő haladóval vagy akár profival. Az edzés végén meccsek voltak gyakran profival. Aki épp jutott, vagy akivel akartál vcagy "kihívott".

Már nem járok oda, mert munkahelyet váltottam, és nagyon messze lenne nekem. Ezért keresek a fent felsorolt küzdősport típusokkal kapcsolatos edzési lehetőséget, lehetőleg kezdő szintűt, mert ahova jártam ott is az volt a probléma, hogy nagyrészt profik meg haladók voltak, akik előtte már évekig űztek valamilyen küzdősportot. A kezdők ott épp ezért nem maradtak sokáig. Tehát én az alapoktól szeretném elkezdeni, mert én igencsak kevés voltam oda kezdőként a profik és haladók közé...

Budafokról tudok indulni 16.30-kor. Tehát 17.30-18 órai kezdet lenne nekem a megfelelő, és ne túl messze!

Értelemszerűen olyan messze, ahova odaérek 17.30-ra.



#kezdő thai box edzés #kezdő kick box edzés #kezdő mma edzés
2017. jan. 29. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Helyet sajnos nem tudok mondani, de az összes MMA edzést felejtsd el néhány évig. Először kellenek az alapok: box, thai box/savate/kick box, birkózás/bjj.
2017. jan. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!