Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kardio jellegű gyakorlatokat...

Kardio jellegű gyakorlatokat ajánlotok? L

Figyelt kérdés
Számítok normális válaszra, de kétlem hogy ne csúszna be egy-egy "fogadd el hogy kövér vagy" és egyéb ilyes fajta hozzászólás! Lehetőleg olyat ami otthon elvégezhető és nem kell hozzá eszköz! Ha ilyenek nincsennek akkor bármilyen kar;has;comb erősítő gyakorlatok jöhetnek (lehetőleg ne ilyen általános hasprés, fekvő, guggolás) és hogy ezek milyen ism. számmal végezhetők! Nem vagyok profi, de nagyon kezdősem! Privátba is írhattok! Köszi

2017. jan. 13. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Először is fogadd el, hogy kövér vagy! De ha elfogadnád, nem írtad volna a kérdést, ugye? Ha kardió jellegű erősítő edzést szeretnél, akkor Béres Alexandra fitneszvideóit ajánlom. Persze bármilyen más hasonló is megfelelő.
2017. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Először fogadd el, hogy kövér vagy!Utána lépj tovább és tegyél érte, ha téged ez zavar!:DD

Ha unod a (guggolás, fekvő, hasprés gyakorlatokat) akkor csináld izometrikusan.Ahhoz általában elég egy törölköző(gondolom az van otthon).

A youtubon rengeteg kardió gyakorlat van ami hasznos.A FitnessBlender csatornát ajánlom(angol, de nem érteni kell hanem csinálni...)

2017. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

egy közepes kardió edzéshez is kell némi edzettség,mert ha nekiállsz edzetlenül akkor 5 perc múlva vége is van.

de itt van pár-

ugrókötél menetekre bontva.

burpee.

vagy bármilyen 2-3 saját testsúlyos gyakorlat összerakva amit köredzésben végzel.

2017. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

eszköz nélküli otthoni kardió edzés elég kevés van.


Az ugráló kötél jó ötlet, a másik a futás. Persze ha el vagy hízva, akkor nem rögtön futással kezdve, inkább kb 30-40 perc gyaloglás esetleg kocogás.


És mellette kezd diétával, mert a kardióhoz valamennyi súlytól nem árt megszabadulni.


A fekvő, hasprés és társai pedig nem kardió gyakorlatok.

2017. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom a hasprés és társai már erősítő gyakorlatok! Nem az elhízottsággal van gond, természetesen van egy kicsike párna rajtam és azt szeretném eltüntetni (max 1,5-2 cm). Sok helyen olvastam h erre a kardio jó! Ja és még ha van ötlet akkor "darázsderék" gyakorlatokat is írhattok!
2017. jan. 14. 19:14
 6/17 anonim ***** válasza:

Nincs darázsderék gyakorlat (akkor sincs, ha az összes női magazin ír ilyeneket, és akkor sincs, ha a személyi edző megesküszik, hogy ő majd csinál).


2 dolog van: genetika és zsír.


Ha lepucolod a zsírt, akkor kiderül, hogy milyen a genetikád, van nő akinek vékonyabb a dereka, van akinek inkább egyenes, és ezen nem lehet változtatni, akinek genetikailag nincs nagy "ív" a mell-derék-fenék vonalon, az ha megőrül sem lesz, amíg viszont zsíros addig a jó genetikájúnak sem látszik.

2017. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor máshogy fogalmazok! Olyan gyakorlatokra lenne szükségem ami derék tájról jól formál!?
2017. jan. 15. 12:40
 8/17 anonim ***** válasza:
kabaré amiket kérdezel kérdező...
2017. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, te olvasol is, vagy csak kérdezel?



Akkor másként mondom. Amíg zsíros vagy, addig tök mindegy, hogy milyen gyakorlatot csinálsz, bármilyen izmos is leszel a háj alatt, nem fog látszódni.


Amikor meg megszabadultál a zsírtól, akkor lehet szép izomzatot fejleszteni egy összetett edzésprogrammal, de ha nincs darázsderekad genetikai okokból, akkor nem lesz, mint ahogy olyan gyakorlat sincs, amivel 160 cm-ről felgyúrhatod magad 175cm-re.

2017. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Korbács-ha nincs válaszod a kérdésemre, akkor ne itt élősködj! Köszi!

Szerintem nem értjük egymást vagy pedig f élre értettük egymás mondani valóját! Még egyszer értelmesebben próbálkozok a magyarázattal, hogyan tudom levarázsolni a derekamról a hájat? Ha te csak így érted akkor így teszem fel a kérdést! Tisztába vagyok azzal ha zsírréteg rajtam van akkor nem látszik hogy izmos vagyok! Nem is szeretnék annyira izmos lenni hogy az nagyon látszódjon rajtam, csak egy kicsit véknyítani magamon, tehát a hajamat szeretném eltüntetni (ami nekem nem sok) elnézést kérek ÉN ha eddig te ezt nem így értelmezted, pedig ezt próbáltam magyarázni! Ha még most se érthető akkor már nem tudok mit csinálni!

2017. jan. 15. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!