Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem,...

Segítségre lenne szükségem, valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Konditerembe jarok 3hete kb, lany vagyok 175cm 69kg

Fogyni szeretnék es izmosodni is.legnagyobb gondom a hasam a combom es a fenekem..heti 3x van alkalmam elmrnni a terembe (hetfo,szerda,csutortok) valaki esetleg tudna afni nekem egy edzestervet? Melyik map mit csinaljak? Mennyit? Mekkora sullyal? Valaszokat elore is koszonom!


2017. jan. 31. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is egyszerűbb ha egyszerre csak fogyni akarsz vagy pedig izmosodni. Működhet egyszerre is a kettő de bonyolultabb. Nagy része a táplálkozáson múlik de ha fogyni akarsz akkor aerob edzést is végezned kell. Edzéstervnek teljes testes edzést javaslok heti 3szor. Edzésterveket nézz több fajtát aztán teszteld neked mi válik be. Főként alapgyakorlatokat kéne csinálnod, a nagy súlyoktól sem kell félned(magadhoz képest) nem leszel tőle férfias.
2017. jan. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fogytam 2kgt de nem szeretnem hogy a seggem lemenjen es semmi alakom ne legyen..hasra esetleg legjobb gyakorlat? Valaszod koszi :)
2017. febr. 1. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasprés ferde padon, ugye a válladat kell közelíteni a csípődhöz nem pedig felülni. De ha laposabb has a cél akkor természetesen aerob mozgást is végezni kell illetve diéta. Feneked akkor nem lesz lapos ha izmot építesz rá: guggolás mélyre persze ehhez kellő mobilitás is kell.
2017. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki egy edzestervet tudna irni nekem? 1-1,5 orat vagyok a terembe
2017. febr. 2. 15:01
 5/5 A kérdező kommentje:

Meg azt szeretnem meg hogy mit mekkora sullyal?!

Mi szamit mar nagy sulynak egy nonel?

2017. febr. 2. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!