Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Focizok! Délelőtt vannak a...

Focizok! Délelőtt vannak a meccseim! Nem tudok futni, mert olyan szinten vagyok gyenge! A kezem es a lábam annyira gyenge hogy egy sprintbe belahalnék! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Focizok! Délelőtt vannak a meccseim! Nem tudok futni, mert olyan szinten vagyok gyenge! A kezem es a lábam annyira gyenge hogy egy sprintbe belahalnék! De délután sprintelek mint állat! Akkor nincs semmi bajom! Szoval lessz szombaton meccsem és, félek hogy gyenge leszek! Mit tegyek?
2017. febr. 1. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod h felcserélnek? mellesleg,ha nem bírsz futni,akkor hagyd abba ezt a sportágat és menj sakkozni.
2017. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől lehet ez, talán a fáradságtól, hogy annyira fáradt vagy még délelőtt, hogy nem tudsz futni.... Eszel rendesen ? (jó bőséges reggeli, hiszen az energia abból származik...) Ha a fáradságtól, akkor nagyon korán fekvés, és akkor nem olyan megterhelő a korán kelés...
2017. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg felpörögni( jó, ritmusos zene amit szeretsz), vagy kávé, nem tudom neked mik az igényeid. Pörgés, pörgés és sok-sok vitaminban és szénhidrátban gazdag kaja! Mert ebből jön az energia!
2017. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló te inkább poétának menj a rimekbe szedett tanácsaiddal:)
2017. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mellesleg,ha sprinteltek edzésen (ha egyáltalán ez is van),akkor edzésen is meghalsz?
2017. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!