Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A TRX edzés inkább kardió...

A TRX edzés inkább kardió jellegű és zsírt éget, vagy izmot épít? Milyen kiegészítő edzés ajánlott mellé?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm :)

2017. febr. 4. 01:14
 1/8 anonim válasza:
19%
A TRX edzés inkább semmit nem épít. A pulzusod még az aerob tartományt sem éri el. Rehabilitációs céllal átmozgatásra megfelelő.
2017. febr. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2017. febr. 4. 10:32
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Arra tökéletes, hogy némelyik gyakorlattal időnként feldobja az ember a testépítő programját, de nem ettől kell a csodát várni.
2017. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. febr. 18. 09:10
 5/8 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy testépítőknek ez már csak "rutin", mint másnak a séta, de velem csodákat művel. Soha életemben nem sportoltam semmit, de a TRX-et nagyon megszerettem. Nekem a pulzusomat is felpörgeti, főleg amikor vannak benne statikus edzések, pl. négyütemű fekvő és hasonló ugra-bugrálások. Szálkás testalkatot lehet vele elérni, nem őrült nagy izmokat. Állóképességet növeli és szerintem lehet tőle fogyni, bár nekem nincsenek súlyproblémáim, inkább felszednem kellene pár kilót. Szóval ha nem testépítő vagy, akkor remek választás. Engem teljesen függővé tett és imádom, mert érzem a fejlődést tőle.
2017. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Nem, nem testépítő vagyok, csak most jelenleg nem sportolok semmit és jó lenne elkezdenem valamit :) Nekem is nagyon megtetszett, ki fogom próbálni. Kitartást neked az edzésekhez! :)
2017. febr. 27. 16:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Azert hasznaljak a haditegereszetnel mert nem epit semmit, mi?

Siman elviheti a pulzust, gyakorlat fuggo! Lehet vele egylabas guggolast is csinalni es rengeteg kardiosabb gyakorlatot. Nagyon jo eszkoz!

2021. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt a haditengerészetes maszlagot tényleg beveszi valaki? :D kellően igénytelen marketinggel a buta amcsiknak mindent el lehet adni, lásd még a témában: fegyencedzés - a szerzőknek nagyjából annyi köze a börtönhöz, mint a pápának.
2021. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!