Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha torkon ütök valakit belehal...

Ha torkon ütök valakit belehalhat?

Figyelt kérdés
Nem olyan nagyon nagy erővel hanem csak önvédelemből. Például ütne meg engem kihajolok torkon csapom és utánna golyón rugom.

2017. febr. 9. 14:44
1 2
 1/11 almacica18 válasza:
0%
Édes fiam! Először is, ha ilyen helyzetbe kerülsz próbáld szóban megoldani, de a az ellenfél nem jut békére akkor sincs jogod egy ütéssel elvenni az életét, más módszerekkel is le lehet szerelni egy embert.
2017. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kinek mi a nagy erő. Igen, akár bele is halhat.
2017. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1: Nem elvenni akarom az életét szándékomban sincs, de ha nekem támad egy viperával és nem tudok egy mást tenni akkor mi legyen ? Többen körbe állanak elfutni se tudok akkor inkább földre viszem inkább ahelyett hogy szétverjenek egy olyan sz@rral
2017. febr. 9. 14:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha többen körbeállnak, és veszélyben az életed, akkor mindent lehet. De ha csak nem keresed kifejezetten a bajt, kicsi az esély egy ilyen helyzetre.
2017. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem keresem a bajt, csak van egy srác a környéken aki nagy bunyós meg verőemberi is vannak, és mulkor beszólt nekem, hogy ha nem vigyázok el leszek kapva és el leszek verve... Úgy hogy az ég világon semmit se tettem csak nem tetszett neki a pofám...
2017. febr. 9. 15:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát először is!

Full képzetlen lehetsz, szóval nem hogy megölni, de még az orra vérét sem

2017. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jól verd szájba inkább.
2017. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy inkább kerüld ki.
2017. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kezdj el Thai Boxolni.


Amúgy szerintem lehet el se találnád a nyakát. Ezért kezdj el Thai Boxolni, hogy megtanulj ütni, rúgni, védekezni, belharcolni, többrétegűen támadni.

2017. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 almacica18 válasza:
Ma megpofoznak tartsd oda a másik orcád is.
2017. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!