Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány kiló az optimális?

Hány kiló az optimális?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretnék elkezdeni gyúrni, mivel elég vékony vagyok. Nem akarok kigyúrt állat lenni csak egy kis izmot felszedni, mivel sportolok. És arra lennék kíváncsi, hogy mennyinek kéne lenni az optimális súlyomnak: 181 cm vagyok jelenleg 59 kg.

15/f


2010. máj. 7. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel alacsonyabb nem leszel, kicsit híznod kellene, mert ez így kevés. Egy tizest nyugodtan felszedhetsz. Elég magas vagy, próbáld meg a vizilabdát.
2010. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyúrás mellett nagyon sok szénhidrátot egyél szerintem is egy 10 kg-t simán felszedhetnél magadra.
2010. máj. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Felnőtt korodra az optimális:magasság minusz 100+5kiló.

86 kiló.De most még bőven elég 5-10 kiló.

2010. máj. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vak Bottyán ***** válasza:

Az optimális súly egy baromság. A testsúlyod állhat zsírból, meg izomból is. Vegyük Ronnie Colemant, aki az egyik legnagyobb testépítő ma. 130 kiló szálkásan, és kb. 180 centi. Akkor neki az optimális súlya olyan 70 kiló körül kéne hogy legyen, nem? Ehhez képest egy 60 kilós "túlsúllyal" rendelkezik, és szálkásan egy számjegyű a testzsírszázaléka. Ezt rakjuk össze, kérem.

Inkább a testzsírszázalékra figyeljen oda mindenki, a súly teljesen mindegy. Egy 170 centis, de szálkásan 90 kilós embert senki sem vél dagadtnak, nem? Pedig az ideális-testsúly mérés alapján annak számít.

A testzsírra figyelj oda, hogy ne menjen 12-15% fölé, az ideális testsúlyos-okosságot meg elfelejteni.

2010. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!