Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Supernova, Pow3rd! Vagy...

Supernova, Pow3rd! Vagy Ami-NO Xpress?

Figyelt kérdés

A célom a fáradtságérzet kitolása lenne, meg természetesen a jobb teljesítmény elérése huzamosabb ideig..olyanra gondolok, mint pl ha bevenném azelőtt, mielőtt felülést, ingafutást, fekvenyomást, távolugrást és 2000m-t kell egymás után teljesítenem..akkor jobban menne? Nem vagyok rossz fizikai kondícióban sem, csak a térdemmel van most egy kis gond, és nem tudok készülni annyira..ezért gondoltam arra, hogy ha biztosra szeretnék menni.


Valamint ezek hogy működnek? Már egyszeri használat után érzed a hatását edzés közben?


18/l



2017. febr. 11. 12:14
 1/5 anonim válasza:
Határvadász szeretnél lenni? :D
2017. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háááát, inkább nyomozó...:D Határrendészt is beírtam azért..:D No szóval..melyik a jobb ? :D
2017. febr. 12. 20:59
 3/5 anonim válasza:

Sosem értettem, h egy csaj mé' akar rendőrködni :D

Ne cseszd el az életed! Egy hugyos parkolóban fogsz ülni az octaviában és török kamionosokat bünteted túlvezetés miatt :D


Erre még aludj párat :D 21f

2017. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A teljesítményfokozókkal meg vigyázz mert szörös lesz a cicid. A kondiba volt egy hasonló eset
2017. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Választ kértem a kérdésre, nem mellébeszélést, úgyhogy légy szíves! :)


Már eldöntöttem egy ideje..aludni meg nincs sok idő 15-ére.;)

2017. febr. 12. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!