Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ne tudom lenyomni az öcsémet?...

Ne tudom lenyomni az öcsémet? Mit tegyek? 12 éves korom óta járok thai boxolni, és eddig mindig ha "verekedtünk" én nyertem. Egy éve krav magázik és múltkor legyőzött engem.16.5 éves és zéró harcművészeti előélete van. Ez nem is igazi harcművészet.

Figyelt kérdés
én kicsiként a box előtt karatézni jártam, az öcsém apámmal edzett, súlyzózott a pincében. erős volt mindig de közelemben nem volt. most apámmal elkezdtek egy éve erre a baromágra járni és elég szarul érzem magam. mintha nem lennék férfi többé. a nővérem is cikizik vele és a barátaim is kiröhögtek, mivel előttük szoktunk verekedni. persze nem igazi verekedés, mert viselünk fejvédőt stb, ez olyan harcolás.
2017. febr. 24. 19:40
 1/7 A kérdező kommentje:
ja, és én 18 vagyok.
2017. febr. 24. 19:41
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert a kraw maga az majdnem olyan mint a katonai sambo, csak izraeli nem orosz.


Lényege a támadás elhárítása és egy megfelelő ellencsapás kivitelezése. A kraw maga nem támadásról szól, hanem arról, hogy pusztakezes harcban hogyan tudd semlegesíteni az ellenfeled. Nélkülöz minden felesleges mozdulatot, nagy energialeadással járó ütést/rúgást. Gyors védés, gyors ellentámadás és padlón vagy.


Egy kraw maga mester egy profi thai boxost úgy lenyom, mint a bélyeget.

2017. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tehát a kraw maga nagyrészt azt tanítja meg hogy mi az amivel az ellenfeled rád tud támadni és te ezt hogyan semlegesítsd.
2017. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Egy kraw maga mester egy profi thai boxost úgy lenyom, mint a bélyeget."


Thai Boxost talán, de Muay Boranost, vagy Muay Thai Chayast profi szinten már szinte biztos, hogy nem.


Amúgy, kérdező! Ne aggódj, csak gyakorolj tovább. Elkezdett ő is valamit, már van esélye ellened. Ezentúl nem fogod mindig elverni, ez van.

2017. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha immel-ámmal bohóckodtok,akkor nem derül ki,hogy valójában ki a jobb ott és akkor.

amúgy gyanítom,hogy történt egy földre vitel öcséd részéről,amit a nézők győzelemként értékeltek,mert látványos.

meg eleve a te fő fegyvered a kemény rúgások és ütések.

ha ezeket nem veted be csak maszatolsz,akkor mi marad?

persze,hogy közel kerül és lefog,vagy földre visz.


szóval vagy komolyan veszed legközelebb és fullba lezúzod.

vagy kikötöd szabályként,hogy tilos fogni,dobni,gáncsolni,vagyis állóbunyót kényszerítesz ki és akkor lehet pötyögni,pontozgatni.

2017. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 paper_chaser ***** válasza:
Gondolom nem fullba nyomtátok. De eddz tovább. Ennyit lehet tenni.
2017. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Magasságotok?
2017. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!