Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő tömegnövelés. Milyen...

Kezdő tömegnövelés. Milyen kiegészítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Helló


4 hónapja kezdtem lejárni konditerembe, de eddig csak úgymond alapozó edzáseket végeztem. Most szeretnék neki állni tömeget növelni, és a kérdésem az lenne, hogy milyen táplálékkiegészítőket lenne érdemes enni?


Mivel van egy kis zsírom és hajlamos vagyok a hízásra, szerintem szénhidrát nem lenne a legjobb. Azt hiszem valamilyen fehérje turmix kellene inkább. Tudom, hogy a teremben segítenének, de nem akarok tök hülyén tanácsot kérni, ezért teszem fel itt a kérdést.


Jó lenne, ha valami konkrét terméket is tudna valaki írni.

A leoltó válaszokat előre is köszönöm :)


Egyébként 22 éves vagyok.


2010. máj. 9. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
fehérje: 100% whey pro professional, cytopro, VISZONYLAG olcsó és az áráért a minőség is elfogadható
2010. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hello

[link]

Szerintem ez megtenné. A szénhidrát tartalma igaz 44 gr de tömegnovelőt nemigen találsz enél alacsonyabb szénhidráttartalommal:S Ha fehérjét venél inkább akor a 100% Whey Proteint ajánlom mivel a legjobb minőségú aminósavakat atartalmazza

A fenti link alapján az oldalon ezt a terméket is megtalálod:) Tomegnervelők menüpont alatt pedig sok-sok jó terméket találsz:)

Remélem segítettem, sok sikert kívánaok

2010. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legjobb az értelmes étel, de szerintem kreatin.
2010. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát ja

mindennek az alapja a megfelelő éternd! Ha nincs meg a megfelelő étrend akor nincs mit kiegészítened a TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐVEL !

2010. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Volumass 35 vált be. Teljesen jó a fehérje is edzés után, de ki kell egészíteni valami szénhidráttal. (Ezért jó a volumass, mert abban minden benne van) Mielőtt megveszed vegyél termék mintát az íze miatt, nehogy úgy jár mint én a tripla csokissal.. :P:P
2010. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!