Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelő. Hallottak valami...

Tömegnövelő. Hallottak valami karos hatasarol? Akik probaltak, vagy hallottak rola

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok.Sehogy se ment ez a hizas kajaval.Nem vagyok beteg sem!

Elkezdtem most edzeni,es tomegnovelot inni!Azt az izesitett turmixos dolgot tudjatok😅

Apukam versenyszeru sprotolo es o "allitja" be nalam ezeket szoval nem csak a semmibol talaltam ezt ki.

De kivancsi vagyok hogy hanyas,hasmenes pl ezek utan lehet-e? Vagy emelkedett pulzus stb..



2017. febr. 28. 16:24
 1/3 A kérdező kommentje:
162 cm/40kg
2017. febr. 28. 16:26
 2/3 What to eat ***** válasza:

Üdv!


Ezek csak koncentrált élelmiszerek, pulzusodra nincs hatással, nincs benne semmi felpörgető. Benne lévő édesítőszer, okozhat egyes embereknél hasmenést, (de ez már annyira nem jellemző. Több féle édesítőszert használnak ennek elkerülésére, és aromákat ízesítés képpen. Káros hatásuk így nincs, maximum néhányan jobb minőségűtől könnyen bezsírosodnak tőle.

2017. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. febr. 28. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!