Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Quechua Arpenaz 50 MID női...

Quechua Arpenaz 50 MID női bakkancsról vélemény? Mennyire tartós?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem, hogy vajon mennyire pontos a számozása. 40 es lábam van, és 40es cipőket hordok, viszont mostani bakancsom 41-es, de az téli. Arra gondoltam, hogy mivel ez ilyen őszi-tavaszi és nem vastag zoknival húzom fel, akkor elég kellene legyen a 40-es. Viszont lemértem a lábam, és az 26 cm és a 40es bakancs méreténél azt írja, hogy 25-25.6 félek, nehogy kicsi legyen, mert netről kell rendelnem, mivel a közelünkben nincs Decathlon. a 41-esnél meg a következő hosszúság van feltüntetve cm-ben: 25.7-26.2...szóval nem tudom...azt se szeretném ha nagy lenne. Szerintetek?

2017. márc. 2. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Jófajta, rendeld a nagyobbat, de jobb ha felpróbálod.
2017. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha túrázáshoz használod, akkor mindenképpen érdemes a nagyobbat venni, hiszen bele kell kalkulnálni, hogy az igénybevétel miatt az ember lába valamelyest megdagad és nem lesz kényelmes a kisebb. Nekem 38-as lábam van. Elkövettem azt a hibát, hogy ekkora bakancsot vettem, pont jó, de kirándulni nem kényelmes.

Ennek a bakancsnak az elődjét egyébként évekig hordtam és nagyon szerettem. Teljesen tropa lett. Másodszorra is ilyet vettem, csak ugye elhibáztam a méretet. Harmadszorra mivel mostmár jóval többet járok kirándulni már egy komolyabb darabot vettem, de ár-érték arányban szerintem egy jó kis darab. Nem kell tőle sokat várni, kicsit fapados. Ha az ember így áll hozzá, akkor igen kellemesen csalódik.

2017. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!