Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen porcerősítőt ajánlotok?

Superbayern kérdése:

Milyen porcerősítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! lehet már volt ez a kérdés, de nekem a lehető legfrissebb információkra lenne szükségem. Milyen porcerősítő terméket ajánlotok, ami bevált nektek? Hálistennek nincsen semmi baja a térdeimnek (még) de attól tartok, hogy ha elkezdek intenzívebben futóedzéseket végezni, stb, az annyira megterheli a térdeimet, hogy fájni fognak. Életem a sport, élvezni akarom. 29/F

2017. márc. 3. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Termék, miért akarsz pénzt költeni feleslegesen?Nekem mély guggolások és részleges ismétlések váltak be.
2017. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a glükozaminszulfátot, kondrotinszulfátot és MSM-et tartalmazó aloe vera ital vált be. Sok élsportoló, olimpikon is ezt fogyasztja.
2017. márc. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Segítenél légyszives, hogy mi annak az aloe vera italnak a pontos neve? vagy hol találom meg ezt a terméket? köszi előre is
2017. márc. 4. 11:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Forever freedom, vagy a zacskós kiszerelése a freedom 2go. Én a 2go-t jobban szeretem, gazdaságosabb, több benne a hatóanyag.Ha gondolod és adsz egy email címet, akkor pár konkrét tapasztalatot is tudok küldeni, meg orvosi cikket.Érdemes közvetlenül a gyártótól beszerezni, mert jelentős kedvezmények is elérhetők.Én már közel fél áron tudom megvenni.
2017. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!