Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kardió mozgáshoz végzendő...

Kardió mozgáshoz végzendő gyakorlatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit erősödni, de ahhoz ha jók tudom az kell, hogy a fölösleges zsírt ledolgozzam magamról. Tudnátok ajánlani olyan kardiót amit itthon, akár szobában is tudok végezni. Nagyon ritkán tudok elmenni tornaterembe, ahol bordásfal, ugródeszka, padok, zsámoly, szekrény, mászókötél van amit kézbe tudok venni, mivel ez egy iskolába van és a többi dolog el van zárva. Ide max hetente, kéthetente tudok járni! Tudom kardióval mindenhonnan megy a zsír, de főleg a hasamról kéne eltűntetni, ami 2-3 cm. Köszi előre 14L

2017. márc. 8. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

"Tudom kardióval mindenhonnan megy a zsír, de főleg a hasamról kéne eltűntetni, ami 2-3 cm. "


Előszór a melledről fog lemenni a legtöbb, a hasad utoljára kezd el olvadni, miután a cicik teljesen lelapultak.

2017. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A testről egyenletesen "válik" le a zsír erősödéshez nem zsírégető életmódot kell folytatni ugyanis zsírt égetni és izmot építeni nem igen tudsz egyszerre.

Én azt javaslom hogy hagyd elösször a kardiót járj el futni hetente kb 3-4szer és majd ha lemegy akkor kezdj el erősödni (lányoknál ugye ez általában has , fenék , ill comb)

Remélem tudtam segíteni

És mint ahogy az előttem szóló is írta először a melled mérete fog változni nem tudom hogyan nézel ki de én azt vallom legyen inkább formás megfelelő méretű mellű 3 centi plusszal a hason egy lány mint szinte semmi mellel és kocka hassal...de persze a te tested úgy fornálod ahogy jól esik

2017. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. márc. 8. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!