Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hoyan lehet fogyni combról,...

Hoyan lehet fogyni combról, illetve belső combról? Milyen gyakorlatok hatásosak és milyen ételeket fogyasszak?

Figyelt kérdés

2017. febr. 4. 10:29
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Én most kezdtem el a fogyókúrát. Mielőtt belekezdesz akármilyen fogyóba,a legfontosabb hogy az étrendet rendbe rakd,kevés szénhidrát,kenyérből csak teljes kiörlésű,de abból is csak nagyon keveset,pl reggelihez egy szelet sonkaval egy nagyon vékony szelet stb...

A legjobb a csirke,grillezve,párolva,mellé valamilyen zöldség,pl ha szereted a gombát az jó.

Olvass a neten,vanbak kalóriatáblázatok stb.

De ez a legfontosabb,helyes táplálkozás nélkül el se kezdd!! Utána nézhetsz otthoni gyakorlatokat youtubon,de ha nagy súlyod van,akkor tudom ajánlani a gyors sétát,hülyén hangzik de nagyon fogyaszt.

Ha nagyon fogyni akarsz akkor próbálj ki egy 1200-1300 kalóriás étrendet,ami mellett ugyan úgy kell mozogni,de a testünk 1 nap alatt kb 2000-2500 kalóriát használ el,így alapból kevesebbet eszünk mint használunk.

De itt viszont nagyon vigyázz pl,ha lemegy 10 kiló,úgy gondolod hogy elég,és elkezdesz zabálni,akkor 20 kiló fog vissza jönni,úgyhogy csak okosan.!

2017. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző vagyok,és sok folyadék!
2017. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A genetikád dönti el, honnan fogysz.

A kalóriadeficit fogyaszt.

Mozgással maximum izmot építhetsz, nem fogyaszt (leszámítva, hogy kicsit megemeli a kalóriaigényt, de ezt evéssel könnyű ellensúlyozni, maga az edzés nem bont le semmit).


Pusztán a fogyást nézve bármit ehetsz. Az egészség és a deficitben jóllakás, energia, közérzet miatt már nem árt egy jó étrend, de elég sokféle jó étrend van, s egyetlen sincs, ami mindenkinek jó. Be kell vinni a megfelelő tápanyagokat, de energiát pl. szénhidrátból és zsírból is meríthetsz, mindkettő jó út, csak nem feltétlenül mindenkinek.

2017. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!