Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van jó glutén és laktózmentes...

Kleyo kérdése:

Van jó glutén és laktózmentes multivitamin?

Figyelt kérdés
Laza sportos életmódot folytatok, idő közben befigyelt egy laktóz és gluténmentes diéta, ami nem jelent problémát viszont az évek alatti felszívódási probléma igen nagy mértékű vitaminhiányt okozott, rendkívüli fáradtsággal. Van egyáltalán jó glutén es laktózmentes multivitamin? Heti 2x futok plusz aerobic es pilatesszel

2017. márc. 14. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Herbaházat ajánlom, van mindenféle. Én tej-,tojás-, búza-, gluténmentes diétán vagyok. Általában rendes vitaminokban nem nagyon van.
2017. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ohhh ezt sajnálom. :( köszönöm a tippet!
2017. márc. 15. 07:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne legyek félreérthető, rendes vitaminok nem tartalmaznak allergéneket általában. Herbaház polcain levők meg pláne nem valószínű. :)
2017. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Van :)

[link]

2017. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jajj ne már. Ez tipikus esete, hogy valamire ami nyilvánvalóan mentes ezektől pluszban ráírják és ezért egyből 14 ezer. Elég szomorú, de dühítő is, hogy így próbálják lehúzni az embereket. Ad egy biztonságot pluszban, de az ne érjen már pkusz 9 ezret
2017. ápr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kirkmann multivitamint szedünk, hasonló okokból
2017. ápr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Általában a gyártónál érdeklődöm, mert alapvetően mentes, de nem tudom hol, és milyen körülmények között gyártják. Simán lehet, hogy beszennyezik.... :( de az, hogy 14ezer csak azért mert ráírják, hogy mentes...
2017. ápr. 14. 15:40
 8/9 anonim válasza:

04. 10. 21:42


Nem tudom, hogy azèrt kerül-e ilyen sokba, mert allergén anyagoktól mentes vitamin, ès a gyártó ezt garantálja, viszont ez nem terheli a vesèt, és szinte az összes felszívódik. Én ezt fogyasztom, a kommentek is nagyon jók róla. Szerintem érdemes, de mindenki maga tudja. :)

2017. ápr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyétek nyugodtan, én inkább félreteszem azt a 10 ezret, utána olvasok a dolgoknak és nem hagyom magam átverni. Hasonló embereknek tudják eladni az evian vizet 500 forintért.
2017. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!