Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire strapabíró a Decathlo...

Mennyire strapabíró a Decathlonban kapható, Kalenji RUN ONE futócipő?

Figyelt kérdés
Alkalmi futásra, és tesicipőként használnám, de az alacsony ára kicsit gyanús nekem, habár a Decathlon oldalán elég jókat írnak róla.
2017. márc. 17. 10:52
 1/4 sutikecske válasza:
Szia! Én is azt használok tapsztalatokról annyit hogy nagyon jól szellőzik és kényelmes és puha a talpa, jól bírja a strapát, de viszont olyan sportoknál mint pl a foci (legalább is nekem) szülési fajdalomhoz hasonló élményt élhettem át amikor megpróbáltam a cipő orrával belerúgni a labdába. Szóval ha mondjuk nem gyakran fociztok tesiórán akkor kiváló cipő és jó ára is van, csak ajánlani tudom :)
2017. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kocogáshoz tökéletes, nagyon kényelmes. Viszont célcipő szerintem. Egy könnyedebb túrára, kirándulásra már nem alkalmas, nyeklik-nyaklik a cipő össze-vissza. A legkevésbé sem tartja az ember lábát. Ugyanígy mondjuk tesiórán ugrálni, labdajátékokat játszani sem biztos, hogy kényelmes.

Tipikusan az a cipő, ami futáshoz ár-érték arányban baromi jó, de igazából másra (szerintem) használhatatlan.

2017. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Feederimmortal ***** válasza:
Nem értem,hogy egy futócipőt miért akartok másra használni mint amire való? Persze,h nem alkalmas túrázni és focizni. Specifikusan a sportnak megfelelő terméket kell választani,ezzel is megóvód a saját testedet a különböző sérülésektől,illetve a termék is 3x addig fogja bírni.
2017. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos, nekem spec. van túracipőm, több is. De gondoltam egy "langyi" kirándulást meg lehet tenni ebben is, mivel könnyű, vékony, jobban szellőzik mint a túra cipő és kényelmes. Tévedtem, ahogy az első válaszoló is tévedett a focival kapcsolatban. Nagy ügy...

Régen az embernek egy pár sportcipője volt és kész. Ma már ahány aktivitás annyi cipő. Azért próbálkozni lehet.

2017. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!