Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Deszkak.hu-ról megéri sima...

Deszkak.hu-ról megéri sima gördeszkát venni?

Figyelt kérdés
Innen vettem egy cruisert múlt nyáron és nagyon király, megtanultam vele gurulni és most szerintem itt az idő, hogy vegyek egy sima deszkát. Ahogy olvasgattam a netet, nem nagyon bízok az ilyen 11-13 ezresekben, de sajnos többet nem nagyon tudok rászánni. :/ Mindenki Darkstar-t, Almost-ot, meg Elementet ajánl, de azt nem tudom megfizetni. Véleményeket írnátok? Kinéztem egyébként az Area Beware-t, de azt mondják, hogy sz@r, a másik Tony Hawk 180 series-ben meg nem bízom, mert annak meg kicsi a terhelhetősége. Köszi.

2017. márc. 26. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
longboardból jókat adnak, szerintem azok is jók:D
2017. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sima gördeszkára gondoltam, longboardot soha az életben nem fogok venni. szal a simák szarok? xd
2017. márc. 26. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!