Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A narancsbőr mennyi idő alatt...

A narancsbőr mennyi idő alatt tűnhet el, ha minden nap mozgok rá? Eltűnhet egyáltalán a sporttól?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Énis ezzel küzdök évek óta. Napi szinten sportolok (három lovunk van, akiket folyamatosan mozgatni kell, szóval napi 2-3 órát minimum lovon ülök) és mégis ugyanúgy megvan a narancsbőröm :( Azt mondják, hogy inkább folyadékfogyasztás függvénye, szóval jó sokat kell inni.
2010. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

de én nem lovaglásra gondoltam

az tudom h nem segit, mivel 11éve lovagolok mégis kialakult

azért valjuk be alovaglás nem annyira kemény sport

én mondjuk hegymászásra meg erdőben való dombnak fel kirándulásra gondoltam

2010. máj. 12. 11:35
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A lovaglás kifejezetten kemény. Küldj ki valakit egésznap fel le mászkálni egy hegyen, vagy ültesd fel egy-két órára egy lóra. Az első után lesz egy kellemes izomláza, a ló után meg vagy három napig terpeszben fog járni, úgy megdolgoztatja a combot és a feneket.

Sporttal nem fog eltűnni. Sokat kell inni, nem szabad szemetet enni, mert a narancsbőrt tulajdonképpen a salakanyagok és a zsírok okozzák. Masszázs, vérpezsdítő testápoló, szauna, hideg-melegvizes zuhany, sok-sok folyadék, és akkor úgy fél év alatt látod majd az eredményt. Vagy egy tényleg megbízható nyirokmasszázshoz értő emberhez (nem kozmetikus meg ilyenek) elmégy, és sok tízezresért lemasszírozza rólad rövidebb idő alatt, utána meg csak néha kell menni emlékeztetőre.

2010. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

hát én egész napon át is ülhettem lovon...soha nem volt izomlázam

15perc lépcsőzgetés után meg 1 napig még érzem:)úgyhogy, nemtudom lehet, hogy én szoktam már ugy hozzá a lovagláshoz, de soha életemben a 11év alatt nem volt izomlázam

amúgy köszönöm a válaszokat

2010. máj. 12. 12:25
 5/15 anonim válasza:
49%
sztem attól h a lovon ülsz nemn lesz jobb, mozogni kéne inkább
2010. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

előzőnek:

ha végig olvastad volna, én is pont erről "beszéltem"

2010. máj. 12. 12:51
 7/15 anonim ***** válasza:

akinek van hajlama a narancsbőrösödésre, azon csak az segít, ha zsírmentes izomzatod lesz a kritikus helyeken.

de ahhoz nagyon komoly edzésmunkát kell végezned.

pl. a tornászlányok egyáltalán nem narancsbőrösek meg sok más sportoló sem. igaz, ők mind élsportolók.

2010. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ne igyál instant kávét,, ne egyél festéket, tartósítót! Viszont sok vizet, zöld teát! Egyél citromot! Masszírozd feszesítőkrémmel. Szaunnázz, vagy izzassz másképpen. Ha lemondasssz a mérgekről, eg yhónap alatt enyhül. H amasszírozod, mozogsz, meggyorsíthatod a folyamatot. Ha utánpótlod az "E"-t, akkor sose múlik el.Tartósított kaja helyett frisset készíts!Nyers káposztát, babot, répát ilyeneket. Ami nincs zacskóban, dobozban! Ez a leggyorsabb mód.

Fehércukrot, fehérlisztet hanyagold egy kicsit!

2010. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha lovon ültök okostojások, ki dolgozik, te vagy a ló?
2010. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
jó azért nehogy azt hidd hogy a lovon nem kell semmi erőt kifejteni csak üldögélsz, mert akkor még nem próbáltad úgy igazán a lovaglást...akkor tudnád miről beszélek
2010. máj. 12. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!