Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 165/51kg vagyok. Igazabol nem...

165/51kg vagyok. Igazabol nem vagyok köver csak annyi. H picit kezd narancsbör lenni a hatso combomon, pedig vekony es formas vagyok?

Figyelt kérdés
Viszont a hasam nem annyira feszes. Ugy döntöttem, h csatlakozom a paromhoz es heti 2-3xlejarok vele az edzöterembe 2,5 orat edzeni.Ez hatásos lesz 1 honapon belül? 24/n
2011. júl. 19. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha eddzetlen vagy minden mozgás csodát tud művelni... egy bizonyos szintig, amit sajnos pillanatok alatt el lehet érni. Valljuk be azért nem feszes a hasad mert zsíros, lehet csak 50kg vagy de akkor is zsíros. Elsőnek mindenképp szedj fel egy kis izomtömeget és utána szálkásítsd le. Mindkettő folyamathoz külön étrend kell, ezt nem fogom elmagyarázni ott a gugli (tömegnövelő étrend, szálkásító étrend).


És javaslom ne a pároddal együtt menj le, mert ha komolyan gondolja, és hátráltatni fogod, és magamból indulva ki, akkor fél óra után eltörném a gerinced. Kérdezzgesd nyugodtan, de soha ne vele menj le, hidd el nincs rosszabb amikor egy csaj ott liheg a nyakadba, hogy mit hogy csinálsz (pl én elég "csúnyán" szoktam edzeni amikor meglátta barátnőm sikítva kiabált, hogy vegyem lejjebb a súlyt, azt még ő volt felháborodva amikor elküldtem a retekbe) szóval csak a családi béke érdekébe :) Bár ha ő mondja, hogy menj vele akkor nincs para.

2011. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Igen a pasim kérte h vele menjek, mert h legalabb meg ilyenkor is együtt lehetónk stb. egyebkent meg nagyon sokat segit...elmagyarazta h mit s hogyan edzek, h formas es feszes legyek...eleg sokat foglalkozott velem az igaz, de ez csak a 2.alkalom volt, utana mar magamtol is fogom tudni, h mit hogyan kell edzenem :)
2011. júl. 19. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!