Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Görkorizással lehet úgy...

Görkorizással lehet úgy fogyni, hogy közben "husis maradjak"?

Figyelt kérdés

169 cm vagyok és 80 kg (ma mérték), viszont nagyon szeretem így magamat. Olyan kis aranyosnak találom magamat husisként.

És mindegyik papírra be volt x-elve hogy túlsúlyos.

És ezért szeretnék lemenni 60-65 kg-ra(60 alá nem akarok menni). És már egy ideje tervezem hogy veszek nyárra egy jó görkorit, mivel a mostani elég szar, és mindig sebesíti a lábamat, és látszik a kör a csontozatnál mivel ott mindig kikezdi.

És napi 10-15 km-t görkoriznék(persze az elején kevesebbet, majd növelném). Emellett kevesebbet ennék(ez a +15 kg 3 hónap alatt jött fel rám, nyáron)

Így lehetséges lenne hogy olyan alakom legyen, amely cuki kis husis valamint azért látszódjon hogy mellé teszek is érte? Elég bonyolultan fogalmaztam.

Egyébként valakinek van tapasztalata görkorival való fogyással? Kiskorom óta nagyon szeretem ezt a sportot, és most jobban beleakarok kezdeni.


2017. márc. 31. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

ha ilyen gyorsan jött rád 15 kiló,akkor esélyes vagy egy inzulinrezisztenciára.

ha nem kezeled akkor a 2es diabéteszre,szóval nagyon nem cuki dolog az ilyen szinten egészségtelen életvitel.

egyébként ekkora kalória plusz és a tudatos táplálkozás mellőzése mellett napi 4-6 órákat kellene koriznod kb,hogy kalóriadeficitbe kerülj és fogyni kezdj.

vagyis egyszerűbb lenne ha tartanád magad egy kiszámolt diétához és szobabringáznál mondjuk.

2017. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Napi 2-3 órát tollaslabdázok/focizok/rohangálok itthon és emellett kutyát is sétáltatok amikor van suli, hétvégén pedig 5-6 órát vagyok a szabadban, és akkor is állandóan mozgok, szóval ha ezt fenntartom szobabicikli helyett szerintem elég, és akkor többet fogok majd menni korizni Köszönöm a választ^^
2017. ápr. 1. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Légyszi szólj ha tudsz jó helyet Óbuda környékén, nekem is hasonló paramétereim vannak..én is ezt tervezem pont a futás nem jött be nagyon fáj a térdem..:(((
2017. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Uh hát én Debrecentől 25 km-re lakok, szóval elég messze vagy tőlem.

Szerintem tuti van ott bicikliút, azon simán lehet menni^^

2017. ápr. 7. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!