Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Görkorizással mennyit lehet...

Görkorizással mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
van értelme mondjuk hetente 6szor mondjuk 1-1,5 órát görkoriznom? vagy nem fogyhatok tőle?
2012. máj. 3. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Ha e mellé fehérjedús 1200 kalóriát eszel akkor de:D
2012. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha leizzadsz tőle, és mellette diétázol is akkor lehet vele fogyni.
2012. máj. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
79%
fogyhatsz tőle :) én görkori + cukros üditők megvonása+5 óra után nem evéssel 15!!!!! kilót fogytam :D tűzz ki magad elé egy célt pl bele akarsz férni egy csini rövidnaciba :Dés az motivál hogy tudod ha sikerül lefogynod akkor beleférsz a nadrágba amit eddig nem tudtál pl a combodnál feljebb húzni :D remélem segítettem :)
2012. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!


kedves utolsó!! hűűű gratulálok!! mennyit görkoriztál egy héten? és vontál meg magadtól ételeket? mennyi idő alatt sikerült 15 kilót fogynod? bocsi a sok kérdésért :)

2012. máj. 4. 18:46
 5/9 anonim válasza:
hát 3-4-szer egy héten de volt olyan is h csak egyszer egy héten. semmilyen ételt nem vontam meg magamtól csak annyi volt hogy 5 óra után semmit nem ettem (ez eleinte nagyon nehéz volt ,de egy idő után már meglehet szokni(2 hát alatt kb.).1-2 hónap alatt fogytam le :D kb. de pontosan már nem tudom :)
2012. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
ne hallgass rá, 5 óra után nem enni cseszettül egészségtelen, kivéve persze ha este hétkor fekszel le:D
2012. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egészséges vagyok:D általában 10kor fekszek le :))
2012. máj. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!! :DD
2012. máj. 6. 14:08
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen, 5 után nem enni...hát ez aztán...tehát ha legközelebb reggel nyolckor kelsz, akkor éhezik a szervezeted szimpla..15 órát, és maradt a napodban 9 órád enni, azaz nem tudom hogy osztod be a napi 5x étkezést úgy, hogy közöttük 2-3 óra kimaradjon, mindegy:D
2012. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!