Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gördeszkát ajánlotok,...

Milyen gördeszkát ajánlotok, ha nem szeretnék trükközni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy fa cruiserem van, a méretei jók (kb. 75 centi hosszú) de nem egy életbiztosítás vele menni, könnyen megakad minden kis kavicson(17,000 forint volt a deszka, nem is vártam csodát). Szóval nem tudom milyet kellene vennem, max. 30-40,000et költenék rá, de azt se tudom milyen márkáknál lenne érdemes keresgélni.

Szóval úgymond olcsó, de nem gagyi deszkákat tud valaki ajánlani? :)



2017. ápr. 1. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem longboardot vegyél, de deszkéba eggyik se életbiztosítás, ha mész v 40 el oszt jön szembe egy kamilyon vagy elcsap v kiugrassz ><
2017. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél pennyboardot, nagyon kicsi, jól megy, de hozzá kell szokni, sőt ez még menő is mostanság, eddig nem voltam híve, de ahogy kipróbáltam, megtetszett, de viszont én trükközni is szeretnék ezért nem veszek olyat :D
2017. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pennyn álltam már de a cruiser után borzalmas volt :D De igazából főleg márkákra gondoltam, hogy melyikeket érdemes nézegetni.
2017. ápr. 4. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!