Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit kell, , gyakorolni"...

Mennyit kell, , gyakorolni" ahhoz hogy le tudjak futni 12 km-ert egyhuzamban?

Figyelt kérdés

Le szeretnék futni 12 km-ert, de így hirtelen nem merek nekiindulni, hogy nem futottam előtte rendszeresen. Most kezdtem el, ma voltam másodjára. Ez egy kihívás számomra. Amit tudni lehet rólam, nem vagyok egy erős alkatú, tehát elég vékony és gyenge vagyok. Mennyi idő amire megerősödök ilyen távhoz?

20l


2017. ápr. 2. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem "gyakorolni" hanem eddzeni kell... és pont annyit, hogy képes legyél rá... az, hogy ez mennyi idő, pont nem vagyok internetes jós bocsi...
2017. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

XD

Minek írtál? :D

2017. ápr. 2. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
te minek kérdeztél?
2017. ápr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy értelmes választ kapjak értelmes emberektől, ezért kérdeztem hogy minek válaszoltál. :D
2017. ápr. 3. 02:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt kérdezed mennyit kell edzened..

Fingunk nincs... fogalmunk nincs, jelenleg milyen dzinten vagy, fogalmunk sincs, semmivel veled kapcsolatban... annyit tudunk rólad, hogy 20/l...

Ez alapján csak ilyen Gandalfos válaszokat lehet adni...

Pontosan akkor fogsz tudni lefutni 12km-t, mikor eléred azt az állóképességi szintet, hogy le tudj futni 12km-t...

2017. ápr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Erre nincs jó válasz. Én például le tudtam futni a 12 km-t azonnal, mikor elkezdtem futni, igaz nem túl jó tempóban, ugyanakkor nekem volt némi sportmúltam (más sportágban) gyerekkoromból. Ha rendszeresen futsz, akkor előbb-utóbb le tudod futni, de tényleg csak egy jós tudná megmondani, mikor.
2017. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!