Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki mindenféle sportolói múlt...

Aki mindenféle sportolói múlt nélkül, hogy egy két évig semmit se mozgott (régen is csak tesiórákon) képes egyhuzamban lefutni 10-15 kilométert különösebb fáradtság nélkül, az jó teljesít nyújt vagy ezt bármelyik ilyen ember képes rá?

Figyelt kérdés

2017. márc. 3. 13:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat,kocogni(mégse ugyanaz).
2017. márc. 3. 13:18
 2/6 A kérdező kommentje:
...vagy ezt bármelyik ilyen ember teljesíti... Bocsánat ezért a fájdalmas nyelvtani hibáért,csak közbe át szerkeszgettem és nem olvastam át.
2017. márc. 3. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó.
2017. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 paper_chaser ***** válasza:
Attól függ mennyi idő alatt, de elsőre ne foglalkozz az idővel, csak fuss.
2017. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
...jó teljesítményt nyújt...
2017. márc. 3. 18:36
 6/6 Krande ***** válasza:

Az nagyon jó, sőt, szerintem ez extrém elvárás. Legalábbis nőként így érzem. Még ha nagyon lassan kocogod is le a távot, akkor is jó, sőt.

Akárhogy is, a fő, hogy most már ne állj le újra. Amit meg tudsz csinálni, azt teljesítsd is (nyilván, nem tömegben és lehetőleg jó levegőn) és ha érzed, hogy fejlődsz, akkor mehetsz még bevállalósabban. Szóval, hajrá!

2020. márc. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!