Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha fel vagyok mentve tesiből,...

Ha fel vagyok mentve tesiből, be kell járni?

Figyelt kérdés
Egész középiskola alatt fel vagyok mentve, egészségügyi okok miatt. Nem kapok jegyet se.

2017. ápr. 6. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Sulija valogatja. Tölük kerdezd.
2017. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Elméletileg úgy van, hogy ha 30% hiányzásod megvan egy évben egy adott tantárgyból, akkor nem osztályozhatnak le és el kell menned osztályozó vizsgára vagy pótvizsgára (nem tudom pontosan) abból amiből sok volt a hiányzásod. Na most neked ezzel nem lesz problémád, mivel amúgy sem osztályoznak, szóval szerintem nem kell bejárni. Meg szerintem a legtöbb tanár van annyira értelmes, hogy ha látja, hogy úgysem tudsz semmit csinálni mert fel vagy mentve, akkor nem fogja elvárni, hogy bent ülj és nézd az órát, felesleges. De azért kérdezz rá!
2017. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Suli, és felmentés típusától is függ.
2017. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy működik hogy aki fel van mentve teljesen annak id bent kell lennie, ha a tanítási idő kellős közepén van a tesióra, de a tanár megszokta engedni nekünk mert ketten vagyunk felmentettek hogy arra az időre bemehetünk a suli könyvtárába azzal a feltétellel ha nála lejelentkezünk hogy itt vagyunk.

Nekünk amikor utolsó órára esik a tesi akkor hazamehetünk, de azt jelezni kell az osztályfőnökünknek vagy az igazgatónak minden alkalommal hogy ne keressenek minket. Mivel nekünk nem kötelező jelen lenni így elmehetünk, de tudniuk kell arról hogy távoztunk, ennek is az az oka hogy ha bármi baj történik, vagy tűz lesz az iskolában akkor tudják azt hogy mi nem voltunk bent pont azért hogy ne keressenek.

2017. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!