Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok?

Milyen sportot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sajnos az életmódváltásom és a folyamatos depresszióm miatt feljött rám elég sok felesleg jelenleg 117kg vagyok 172cm magassággal. Nagyon meglátszik rajtam és úgy döntöttem változtatni szeretnék de nem tudom mit érdemes kezdeni. Ebben szeretném a segítségeteket kérni.A munkám miatt (szakács vagyok) nincs túl sok időm edzésekre járni,így gondoltam valami szabadidős sportra (futás vagy valami hasonló) mit érdemes elkezdeni ami felesleg mellet is elkezdhető?

2017. ápr. 6. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármi amihez kedved van.
2017. ápr. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én azt ajánlom, hogy először diétázz és amikor már leadtál pár kilót, utána kezdj el sportolni diéta mellett. Legalábbis én ezt csinálnám. Sokkal kényelmesebb lesz így.

Szerintem a futás tökéletes a fogyáshoz.:) De igazából bármilyen sport megfelelő, úszás, bicikli..stb.

2017. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!