Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futók, mit tennétek ilyen...

Futók, mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Vettem egy márkás futócipőt, amit kicsinek érzek. A boltban is nagyon gondolkodtam rajta, hogy meg merjem-e venni.


Még ki lehetne cseréltetni, de másik cipő nem nagyon volt abban a boltban ami jó lenne. Ebből gondolkodom egy nagyobbon.


Az egyik lábam nagyobb és ennél a lábamnál a nagylábujjamat nyomja kicsit. Meg a cipő felső részén látszik, hogy kidudorodik a lábam ujja.

Nagyobbat már nem adott az eladó, mert azt mondta az sem jó, ha nagy. Meg már ez is fél számmal nagyobb, mint amit először rám adott.


Itthon sétálgattam benne, de nem az igazi. Félek, futásnál nem lenne jó.


Szerintetek??


2017. ápr. 22. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy cipőnek rögtön jónak kell lennie, különösen, ha futócipő. Mindenképpen cseréld vissza, nem lesz jó. 1 számmal lehet nagyobb, mint az utcai.
2017. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!