Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért tartják esélytelennek...

Miért tartják esélytelennek Klitschko-t a szombati meccsen?

Figyelt kérdés
most nézegettem a szakértők és edzők tippjeit 30 ból 29-1 arányban Joshua a favorit de miért? Klitschko csak egy volt bajnok ráadásul k**va nagyot üt és azért tud is bokszolni
2017. ápr. 28. 10:14
 1/6 anonim válasza:

A 29-1 azert egyertelmuen tulzas. Amugy a Fury elleni vereseg miatt es az altalanos Klicsko utalat miatt tartjak eselytelenebbnek. Mivel a stilusa hogy is mondjam... nem tul szorakoztato es emiatt rengetegen nem szeretik. Plussz mar tobbszor ki lett utve habar az hogy nem birja az utest egyszeruen ostobasag. A corrie sanders elleni legendas veresege ota sokak szerint nem is jott rendbe az onbizalma, nem eros mentalisan. Pedig majdnem a batyjat is kifektettek azok az utesek Sanderstol, ettol fuggetlenul Wladot gyavanak es uvegallunak tartjak :D

Majd ma meglatjuk :) En nem temetnem Klitschkot de teny, hogy Joshua bivalyeros es pontos es 16 evvel fiatalabb. Majd meglatjuk, hogy Michael Moorer vs George Foreman vagy Mike Tyson vs Larry Holmes forgatokonyve lesz a meccsnek :) Hiszen vagy a fiatal titan vagy az idosebb veteran gyoz, dontetlent lehetetlennek tartok ahogy azt is hogy ne legyen KO vagy legalabb TKO

2017. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Klicsko gyozelemben bizok. :)

Nem kell ot leirni.

2017. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na meg Joshua eddig kikkel boxolt?Nincs egy nagyobb név sem, ráadásul Whyte is megtudta fogni aki kb középkategória.Tegyük fel Klics lesz olyan magabiztos mint Pulev ellen akkor szerintem pár meneten belül kiüti Joshua-t aki eddig nem találkozott ekkorát ütő és ilyen kaliberű ellenféllel.Hiába az olimpiai cím ez már nem ugyan az.
2017. ápr. 29. 17:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Na ugye hogy nem volt ez 29-1 es meccs.Ebben benne volt minden.Jó meccs volt. Kár Klicskoért
2017. ápr. 29. 23:50
 5/6 anonim válasza:
Ha klics befejezte volna amikor Joshua allni is alig birt most masrol beszelgetnenk :D Tovabbra sem vagyok ugy elajulva joshuatol. Klics viszont annal jobb volt le a kalappal. Erdekes Wlad egy utesbol lekuldte Joshuat, neki meg kb 6-7 utes kellett ehez. Nem egy lennox lewis ez a Joshua hiaba a fene nagy hype.
2017. ápr. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen kár érte.Semlegesen álltam a meccshez úgy voltam vele legyen egy jó meccs de amikor a semmiből hirtelen durrant egyet Jushua feje és már feküdt is akkor azért szurkoltam hogy az öreg nyerjen, de nem így lett se baj a meccs nagyon jó lett. Joshua meg néhány menetben képzetlennek tűnt a kondija nem acélos kíváncsi leszek Fury, vagy Wilder ellen mi lesz.Ha összejön.
2017. ápr. 30. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!