Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik edzés lenne a hatásos...

Melyik edzés lenne a hatásos számomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagy nehezen rá vettem magam a mozgásra. 22 éves lány vagyok, célom nem a fogyás, mivel a súlyommal nincs gondom :) a problémám, hogy utóbbi időbe látszik, hogy nem nagyon mozogtam, imádok nassolni, és ez sajnos főleg a fenék-combon látszik. Sikerült ra venni magam a zsírégető aerobicra, és az alakformáló aerobicra, és egész tetszik, bár még csak 4x voltam, de nem adom fel! Heti 3x megyek. De a kérdésem, hogy melyik edzés az, amitől feszesíteni, kicsit izmosítani tudom a feneket, combot, hasat, hogy ne "lötyögjön"?

Válaszokat előre köszönöm! :)



2016. márc. 22. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Testepites olvasd el a sarga kapszulat hozza
2016. márc. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinte bármilyen erősítő edzés. Konditermes súlyzós edzés, funkcionális edzések, TRX, kettlebell . Elég nagy a választék :).
2016. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Először szeretnék még egy hetet járni zsírégető aerobicra, ugyanis kb. most érzem, hogy jobban bírom. Utána beiktatok heti két súlyzós edzést az alakformáló mellé. Nem szeretnék ugy menni, hogy harmatgyenge vagyok hozzá. :)

Köszi a válaszokat!

2016. márc. 24. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!