Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok mondani jó vádli...

Tudtok mondani jó vádli formáló erősítéseket?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 9. 08:52
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
Egy lábas pipiskedés (vádli emelés) emelvényen. Ha simán megy 20 felett minden sorozatban, akkor az egyik kezedben plusz súllyal végezve.
2017. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cortez70 ***** válasza:
2017. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez tök jó gyakorlat, tegnap én is kipróbáltam. De ha nekem izmosabb a vádlim mint a csajnak a videón, akkor inkább már ne csináljam?
2017. ápr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cortez70 ***** válasza:
Mi a cél? Mert olyan, hogy formásodas az nincs, illetve az egyik nőnek ez azt jelenti, hogy izomnövelés, a másik nő meg kisebbítest ért ez alatt. Izmot lehet növelni célzottan, ha nagy terheléssel edzel rá. Viszont izomcsökkentő gyakorlat nincs. Olyan sincs, hogy helyileg te zsírt adsz le. Nincs helyi zsirleadas. Nem lehet semmilyen gyakorlattal irányítani, hogy honnan menjen le. Az izom formája pedig genetika. Mindenkinek az izomtapadasa az adott, ez nem változik. Tehát akkor mi a cél azt kell eldönteni.
2017. ápr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vékonyabb vádlott akarok csak h legyen vmi formája
2017. ápr. 10. 16:54
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
Utána volt egy kérdés egy másik valaszolotol, annak írtam.
2017. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem igazából csak az a célom h formás maradjon a lábam, nem akarom h tovább izmosodjon mert már így is elég férfias.
2017. ápr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nekem az a tapasztalatom, ha oylan gyakrolatokat csinálsz ami jól megdolgoztatja a vádlid, tehát kissé megerőltetetd, akkor izmosodik, formásodik. Bár nem tudom h most milyen.
2017. ápr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cortez70 ***** válasza:
#7, akkor simán csinálod sulyterheles nélkül, nem fog durván izmos lenni. Ahhoz több tesztoszteron kellene és egy nőnek huszadannnyi a tesztótermelése mint egy férfinak.
2017. ápr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!