Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem értem, miért nem vagyok...

Nem értem, miért nem vagyok kondiban? Kisgyerek korom óta mindig sokat futottam, bicikliztem. Fél évet eveztem, ott napi 5 km futás volt,ott még jól bírtam, ma már 1 km-t se tudok lefutni normálisan...Miért nem tudok futni?

Figyelt kérdés
2 évet jártam floorballozni is,ott is szarul futottam már,de miért??Allergia miatt lehet,de az meg nem lehet mert csak parlagfűre vagyok,és egész évbe szar...vagy azért mert meg van dagadva az orromba vmi szar,meg lesz orrnyereg műtétem,azfog segiteni?
2008. okt. 14. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A kondicíóból, az állósképességet nagyon hamar el lehet veszíteni. Szerinted az olimpkikonok miért edzenek naponta több órát? Én kenuztam 4 évig megállás nélkül, ráment az egész nyaram az edzőtáborokra, hogy ne jöjjek ki a kondiból. Aztán egyik nyáron egy hónapra elhúztam nyaralni. Mire visszajöttem nem tudtam annyit teljesíteni, mint azelőtt. Ki is dobtak.
2008. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
senki többet?...
2008. okt. 15. 17:23
 3/4 anonim válasza:
Szeritem olyan nincs, hogy szarul futsz a floorballban, tudom, mert 9 éve csinálom :) van olyan csapattársam aki allegriás szinte mindenre, de ez nem befolyásolja a teljesítményét. Szerintem nem az ellergia az oka. Sokat kell futni, sprintelni de először csak kecesebb távot, majd idővel nővelni, fokozatosan.
2008. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Illetve a tüdőkapacitás is közre játszhat, amire az úszás a legjobb megoldás, növeli az állóképességet, formáz, mindent megmozgat, és növelia tüdőkapacitást. Nem véletlen, hogy az élsportolók edzéstervébe be van építve az úszás :) Szerintem próbáld ki! Remélem segítettem valamicskét!
2008. nov. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!