Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kövéren edzőterem? Bármi jó...

Kövéren edzőterem? Bármi jó tanács?

Figyelt kérdés
6 hete kezdtem el itthon fogyózni és mozogni. Most 123 kg vagyok és eddig 13 kg-t fogytam. Hétfőn lesz az első napom az edzőterembe egy személyedzővel.Saját döntés. Mégis nagyon félek. 28 éves vagyok 3 gyerkőc anyukája. Vajon ki fognak nevetni? Abba se vagyok biztos h sikerül majd a gyakorlatokat megcsináljam... Bármi jó tanács???

2017. máj. 3. 14:40
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Senki nem fog kinevetni, ezen ne aggódj. Az edző meg nyilván tudja majd, hogy mivel kezdjen, mekkora terheléssel.
2017. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos nem fognak kinevetni. Senki sem úgy ment az edzőterembe, hogy ki volt "pattanva", ez erőfeszítést is igényel. Amúgy mennyire szeretnél lefogyni? Én a hozzád hasonló és nagyobb nőket kedvelem..

25/F

2017. máj. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló. 75 kg a célom amivel az első terhességemet kezdtem. 141 kgval fejeztem be a harmadig terhességem. Biztos vannak ilyen pasik akik az ilyen kaliberű nőket szeretik mint én. És a párom is így szeret ahogy vagyok. De 123 kgval nem szeretem magam.. Sőt 28 évesen nem úgy tudok játszani a gyerekkeimel ahogy akarok.. Tehát összegzés: kerek 10 éve élek totál egészségtelenül. Nem szeretnék így maradni...
2017. máj. 5. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Újra én vagyok. Megértem a döntésed hogy le akarsz fogyni (mondjuk kicsit kár érted), de Te határozol az életedről. Esetleg van még hasonló kaliberű barátnőd? ;)
2017. jún. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!